" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.121.68
Online Ziyaretçi: 3
Bugün Toplam: 2211
Dün Toplam: 12407
Genel Toplam: 18505891
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2015 Dernekler Ramazan Bayramı Mesajları

Tarih:

11 Temmuz 2015 Cumartesi 13:26

Okunma:

5163

Yorum:

0     Yorum Yaz

2015 Dernekler Ramazan Bayramı Mesajları

2015 Dernekler Ramazan Bayramı Mesajları
Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyoruz.

TFFHGD Genel Merkez yönetimi adına
Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı 

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Oğuz Uğurlu
TFFHGD İstanbul Şube Başkanı


Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Ramazan bayramını kutluyor, 2015-2016 futbol sezonunda sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

Özgüç Türkalp
TFFHGD Ankara Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 
Çelik Eğinlioğlu
TFFHGD İzmir Şube Başkanı

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun
 
Melehat Öğretmenoğlu
TFFHGD Antalya Şube Başkanı
 
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Bu önemli günlerde yapacağınız dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Tüm camiamızın Ramazan Bayramını kutlar sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
 
Muzaffer Satıcı
TFFHGD Şanlıurfa Şube Başkanı


Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!

Muhammet Çağ
TFFHGD Bursa Şube Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..


TFFHGD Manisa Yönetim Kurulu

Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
 
Çetin Güçyetmez
TFFHGD Sivas Şube Başkanı
Yağmur Yüklü Bulutlar Gibi Gelerek Bizleri Bereketiyle Donatan Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun...

Zafer Demir
TFFHGD Malatya Şube Başkanı
Tüm spor camiasının mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim, İyi bayramlar.

Eser Eti
TFFHGD Niğde Şube Başkanı
 
Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah"a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur"a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramınız Kutlu Olsun.

Ferzende Emre
TFFHGD Muş Şube Başkanı
Mübarek Ramazan bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayramın tüm insanlığa hayırlı olmasını diler, camiamızın tüm fertlerine yeni sezonda başarılar dileriz.

Murat Öztürk
TFFHGD Bitlis Şube Başkanı
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun. 

Fahri Aksoy
TFFHGD Kayseri Şube Başkanı

İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.

Ömer Tevfik Özkoç
TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı
Başta tüm Futbol Federasyonu çalışanları ve hakem camiasının güzide insanlarının bayramını yönetim kurulum adına kutlar, bayramın hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Saygılarımızla.
 
Berkan Püsküller
TFFHGD Adana Şube Başkanı
     
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!

Mecit Keskin
TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı
 
İslam aleminin ve hakem camiamızın Mübarek Ramazan Bayramını sağlık, huzur ve başarı dileklerimizle kutlar, esenlikler dileriz.

Av. Emrah Bayrakçı
TFFHGD Denizli Şube Başkanı

Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
 
İsmet Gülbağlar
TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınız kutlu olsun.
 
Ekrem Değirmenci
TFFHGD Karabük Şube Başkanı..

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!
 
Nurettin Demir
TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.
 
Ramazan Musluk
TFFHGD Bolu Şube Başkanı

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..  Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun. Camiamıza Osmaniye’den en içten selamlarımızı gönderiyoruz.
 
Bülent Çenet
TFFHGD Osmaniye Şube Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Emre Yılmaz
TFFHGD Çanakkale Şube Başkanı

Sema kapılarının açık olduğu bayramlarda heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar diliyorum.
 
Mehmet Sarlık
TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı

Yüreğinize damla damla umut, günlerinizee bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdikleriniz hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülünüz hiç solmasın. Bayramınız kutlu olsun...

Özgür Aygün
TFFHGD Sakarya Şube Başkanı

Bayramda  tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Adem Arslan
TFFHGD Aydın Şube Başkanı

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle camiamızın Bayramı mübarek olsun.
 
Ali Zağlı
TFFHGD Muğla Şube Başkanı
 
Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kabuslar sizden uzakta melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul ve Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

İlhami Can
TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

İbrahim Deniz
TFFHGD Burdur Şube Başkanı

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Musa Yılmaz
TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Ramazan Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını diler, hakem camiasının Ramazan Bayramını canı gönülden kutlarım.
 
Ömer Akyürek
TFFHGD Erzincan Şube Başkanı

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zaman direniştir, umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.

Ali Göl
TFFHGD Elazığ Şube Başkanı

Futbol ailesinin ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayram ve yeni sezonda üstün başarılar diliyorum.
 
Taner Coşkun
TFFHGD Van Şube Başkanı

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Samet Çiçek
TFFHGD Samsun Şube Başkanı

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar...
 
Kemal Akıncı
TFFHGD Hatay Şube Başkanı

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
 Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Osman Deniz Şimşek
TFFHGD Karaman Şube Başkanı

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
 
İsmail Köse
TFFHGD Trabzon Şube Başkanı

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Bu önemli günlerde yapacağınız dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Tüm camiamızın Ramazan Bayramını kutlar sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

Faysal Kadırhan
TFFHGD Şırnak Şube Başkanı
İslam'ın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.

Faruk Yazgül
TFFHGD Artvin Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ