" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.121.68
Online Ziyaretçi: 3
Bugün Toplam: 2253
Dün Toplam: 12407
Genel Toplam: 18505933
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2015 MHK- BHK- İHK BAYRAM MESAJI

Tarih:

12 Temmuz 2015 Pazar 01:03

Okunma:

5940

Yorum:

0     Yorum Yaz

2015 MHK- BHK- İHK BAYRAM MESAJI

2015 MHK- BHK- İHK BAYRAM MESAJI
Tüm Müslüman aleminin, Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.


 
MHK Adına Başkan Kuddusi Müftüoğlu 

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Burçin Keskin
Hakem İşleri Müdürü

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
 
Adil Uçankan
BHK üyesi Ulusal gözlemci

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Camiamızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Kerim Akdülger
BHK üyesi ve Kocaeli İHK Başkanı

Tüm Müslüman âleminin, Ulusumuzun, Hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim

Yusuf Emre
BHK Üyesi

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

Erol Pesen
BHK üyesi
 
"Hakem camiasının  mübarek Ramazan Bayramını kutlarım."


Ferhat Gündoğdu
BHK Üyesi(Ankara


Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Celal Mutlu
Ankara İHK Başkanı

 Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..
 
Bahri Ceylan
İzmir İHK Başkanı

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Camiamızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Aydın Kankaş
İstanbul İHK Başkanı

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım.

Halil Baylan
Şanlıurfa İHK Başkanı

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

Süleyman Güneş
Afyonkarahisar İHK Başkanı

İslam'ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.
 
Ümit Yıldırak
Muş İHK Başkanı


Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…
 
Mehmet Alemdar
Sakarya İHK Başkanı

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Lokman Top
Kütahya İHK Başkanı

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram dilerim.

Tuncer Arslan
Mersin İHK Başkanı

Dünya’da ve ahret’te hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
 
Recai Yaşar
Eskişehir İHK Başkanı

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun.

Metin Cevahir
Zonguldak İHK Başkanı

Bin damla serilsin yüreğinize, bin mutluluk dolsun gönlünüze, bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun... Hakem camiasının Ramazan Bayramı mübarek olsun!
 
Kamuran Aydoğan
Mardin İHK Başkanı
 
Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar..
 
Sinan Baş
Denizli İHK Başkanı
 
 Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıp ki bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, bayramınız mübarek olsun..
 
Nusret Deniz
Kahramanmaraş İHK Başkanı

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
 
Hasbi Alpaslan
Kayseri İHK Başkanı
 
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size  ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!
 
Mustafa Soner Yılmaz
Gaziantep İHK Başkanı

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Üzeyir Akdi
Tokat İHK Başkanı

Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim.

Hüseyin Özçelik
Adana İHK Başkanı

Elinden kuran dilinden İslam kalbinden iman yüreğinden sevgi gönlünden merhamet vücudundan sağlık eksik olmasın bütün duaların kabul bayramınız mübarek olsun.
 
Hasan Kırbıyık
Çanakkale İHK Başkanı

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah'a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınız kutlu olsun.
 
Cengiz Baykuş
Sivas İHK Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun!

Bursa İHK Adına Başkan
İsmail Zeybek

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ