" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.87.61.215
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 1605
Dün Toplam: 4081
Genel Toplam: 16083415
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2016-2017 MHK-BHK- İHK BAYRAM MESAJI

Tarih:

01 Eylül 2016 Perşembe 00:44

Okunma:

4178

Yorum:

0     Yorum Yaz

2016-2017 MHK-BHK- İHK BAYRAM MESAJI

2016-2017 MHK-BHK- İHK BAYRAM MESAJI
 
Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Kurban Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
Yusuf Namoğlu
MHK BAŞKANI 

Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban bayramını kutluyor, 2016-2017 futbol sezonunda sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.
 
Metin Tokat
MHK Başkanvekili ve 3. Bölge sorumlusu
 

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 
Bedri Dölkeleş
MHK Hakem ve Gözlemci Atama Komisyon üyesi ve 7. Bölge sorumlusu

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
Erol Ersoy
MHK Üyesi Futsal ve 4. Bölge Sorumlusu


Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..
Alican Lakot
MHK Üyesi ve 6. Bölge Sorumlusu
 
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Kurban  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Murat Ilgaz
MHK Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu
 
Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Kadir Tozlu
MHK Üyesi Plaj futbolu ve 5. Bölge Sorumlusu
 
 Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun.
Serdar Tatlı
MHK Üyesi ve 8. Bölge Sorumlusu
 
 
Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Hacı Ahmet Erdoğan
MHK Üyesi ve 1. Bölge Sorumlusu

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Adil Uçankan
BHK Üyesi ve Ulusal Gözlemci


Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
Yaşar Filiz
BHK Üyesi ve Ulusal Gözlemci

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. 
Cengiz Akyüz
3. Bölge BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Ömer Karaca
8.Bölge BHK Üyesi ve Ulusal Gözlemci

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Yusuf Demirkıran
8. Bölge BHK Üyesi ve Bölgesel Gözlemci

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Ferhat Gündoğdu
3. Bölge BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi
  

İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Kurban Ramazan Bayramını tebrik eder, salık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.
Mesut Çarık
2. Bölge BHK Üyesi ve Eskişehir İHK Başkanı
 
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun Bayramınız Kutlu Olsun. 
Süleyman Arkan
2. Bölge BHK Üyes
i
Tüm inananların, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler geçirmelerini dileriz.
İstanbul İHK Adına Başkan Aydın Kankaş 

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.
Abdülkadir Güven
G.Antep İHK Başkanı, Genel Merkez yöneticisi ve  Klasman Gözlemcisi
Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerini hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülününüz hiç solmasın. Kurban Bayramınız kutlu olsun...
Hüseyin Eşiyok
Tokat İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

İslam aleminin, futbol ailesinin ve hakem camiasının Kurban Bayramı kutlu olsun.
Süleyman Güneş
Afyonkarahisar İHK Başkanı Genel Merkez yöneticisi ve Ulusal Gözlemci
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun! 
Ceyhun Güngör
Muğla İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi
 
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.
Abdullah Ayar
Ankara İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Kurban Bayramınız Kutlu olsun...
Ayhan Şentürk
Bolu İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramını sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!
İsmet Gülbağlar
Adıyaman İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
Şenol Koyuncuoğlu
Hatay İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi


Tüm İslam aleminin ve camiamızın Kurban Bayramlarını en içten duygularımızla kutlar, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmeyi temenni ederiz.

Sakarya İHK Adına Başkan Ercan Yıldırım

Hakem camiasının Mübarek Kurban Bayramını sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!
Isparta İHK Adına Başkan
Ahmet Büyükaşıcı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.Hakem camiasına selamlar sevgiler..
Mustafa Düzkaya
Konya İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ