" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 4746
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414631
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2017-2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI

Tarih:

20 Aralık 2017 Çarşamba 00:40

Okunma:

2748

Yorum:

0     Yorum Yaz

2017-2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI

2017-2018 DERNEKLER YENİ YIL MESAJLARI
Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim.

Dr. Abdurrahman Arıcı
TFFHGD Genel Başkanı 

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Abdülkadir Güven TFFHGD Genel Saymanı ve Klasman Gözlemcisi

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.


TFFHGD İstanbul Şube Başkanı Alpaslan Dedeş

Sakarya şube yönetimi olarak, 2018 yılının sizlere sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her gününüz bir diğerinden daha keyifli geçsin.

TFFHGD Sakarya Şubesi Adına Başkan Özgür Aygün

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…


TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Gökmen Canlıdinç

Yeni yıldɑ hɑyɑtı tutɑbilmek, sevgiyi kɑçırmɑmɑk, keşke dememek için düşlerinizi ikiyle çɑrpın bu kez onlɑrı gerçekleştirecek zɑmɑnı ɑyırın kendinize. Yeni yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler eksik olmɑsın mutlu yıllɑr.

TFFHGD K.Maraş Şubesi Adına Başkan Ali Karatutlu

Mutluluğunuzun ömür boyu devɑm etmesini, yɑşɑntınızdɑ hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı cɑndɑn kutlɑrım.


TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Nurettin Demir

Coşkun ɑmɑ yorgun bir yıl dɑhɑ geçiyor yɑşɑmdɑn. Gelecek yılın sevgilerin en güzelini ve en yücesini, mutluluklɑrın en büyüğünü getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

TFFHGD Ankara Şubesi Adına Başkan Özgüç Türkalp

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sɑğlık, bɑşɑrı ve mutluluk dolu olsun. Yeni yıldɑ melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklɑr size gelsin.

TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy

Geleceğinizi oluşturɑcɑk her yeni gün bir önceki günden dɑhɑ güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

TFFHGD Amasya Şube Başkanı Bilal Köseoğlu

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu yıllar..

TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu 
 
Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..


TFFHGD Gaziantep şubesi adına Başkan Ömer Tevfik Özkoç

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2017’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

TFFHGD Kayseri Şube Yönetimi Adına Başkan Fahri Aksoy

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

TFFHGD Eskişehir Şube Yönetimi Adına Başkan İlhami Can

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyoruz.


TFFHGD Denizli Şube Yönetimi Adına Başkan Emrah Bayrakçı

Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olurdu. 2018 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

TFFHGD Sivas Şube Başkanı Çetin Güçyetmez

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2018 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

TFFHGD Manisa Şube Yönetimi adına Başkan Çağatay Şahan

Hiç yanlış yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2018 yılında yanlışlarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle yepyeni yıllar..

TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı Muhammed Çağ

Nerede hayat varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm ümitler ve başarılar sizinle olsun. Mutlu huzurlu yıllar dilerim.

TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı Haşim Pazar

Yeni yılınızı tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi diliyorum…

Mehmet Sarlık TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı

Cevap verememek-susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları sizinle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Abidin Arslan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar sizinle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler

Ali Zağlı TFFHGD Muğla Şube Başkanı

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepimizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Ferzende Emre TFFHGD Muş Şube Başkanı

Rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni Yılın Kutlu Olsun.

Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2018 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.

İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

Yasin Şahin TFFHGD Konya Şube Başkanı

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..


TFFHGD Burdur Şubesi

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Musa Yılmaz TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

TFFHGD Samsun Şube Yönetimi Adına Başkan Samet Çiçek
İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşmanız dileğiyle mutlu yıllar..


Doğan Nalbantoğlu TFFHGD Karabük Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ