" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.108.191
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 5100
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18730133
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2017 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Tarih:

14 Haziran 2017 Çarşamba 01:26

Okunma:

3935

Yorum:

0     Yorum Yaz

2017 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

2017 DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İslam aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum.

Dr.Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı

Bin damla serilsin yüreğinize, bin mutluluk dolsun gönlünüze, bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun... Hakem camiasının Ramazan Bayramı mübarek olsun!
 
Abdülkadir Güven TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi


Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Alpaslan Dedeş TFFHGD İstanbul Şube Başkanı

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, en başta hakem camiamız olmak üzere, Yüce Türk milletimize ve tüm İslam alemine huzur, sağlık,mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.


TFFHGD Adan Şube Başkanı Berkan Püsküller 

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
 
TFFHGD Bursa Şube Başkanı Muhammet Çağ

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Tüm Ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor üstün başarılar diliyorum.
 
TFFHGD Muş Şube Başkanı Ferzende Emre
 
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!
 
TFFHGD Ankara Şube Başkanı Özgüç Türkalp

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

TFFHGD Muğla Şube Başkanı Ali Zağlı
 
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını tebrik ederim.

TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Gökmen Canlıdinç
 
İslam'ın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun Ramazan bayramınız mübarek olsun.

TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı Ali Karatutlu
 
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.
 
TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı Ömer Tevfik Özkoç
 
İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Ramazan Bayramını tebrik eder, salık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.

TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat Öğretmenoğlu

Tüm Müslüman aleminin, Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
TFFHGD Trabzon Şubesi adına başkan İsmail Köse

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Camiamızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.


TFFHGD Ordu Şube Başkanı Barış Şensoy
 
Tüm Müslüman âleminin, Ulusumuzun, Hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
 
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…


Bülent Kılıç TFFHGD  Aydın Şube Başkanı 

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

TFFHGD İzmir Şubesi adına Çelik Eğinlioğlu

Dünya’da ve ahret’te hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı

Çılgınca esen rüzgâr, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun.

Nurettin Demir TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarınızı bile tebessüme çevirsin. Tüm inananların ve hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.
 
 TFFHGD Kayseri Şube yönetimi adına Başkan Fahri Aksoy

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
 
İdris Dağlı TFFHGD Kilis Şube Başkanı
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bülent Çenet TFFHGD Osmaniye Şube Başkanı
En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

TFFHGD Eskişehir şubesi adına başkan İlhami Can
Ramazan Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın
huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

İbrahim Deniz TFFHGD Burdur Şube Başkanı
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Faruk Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı
İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz.. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.

Av. Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı
Mübarek Ramazan bayramı size ve ailenize bol mutluluk, bol huzur ve refah bir hayat getirsin, Bu bayramın güzelliğini ve bereketini evinize getirsin. Kalbinize iman nefesine güç versin. Ramazan bayramınız mübarek olsun..

Ferhat Kara TFFHGD Giresun Şube Başkanı
En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

Necmettin Nas TFFHGD Mardin Şube Başkanı

Bizi yaratan Allah'a şükürler olsun. Kalplerde sevgi olsun gözlerimiz ışık dolsun, Ramazan bayramınız kutlu olsun. Samsun’dan herkese selam olsun.

Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı

Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan bayramınız kutlu olsun.

TFFHGD Manisa Şube Yönetimi

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Tüm günlerinizin bayram tadında geçmesi dileğiyle Ramazan Bayramınız Kutlu olsun.
 
Musa Yılmaz TFFHGD Isparta Şube Başkanı
  
Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…


Yasin Şahin TFFHGD Konya Şube Başkanı

Sevgilerin gönül köprülerinden birbirine aktığı, yalnızlıkların, acıların paylaşıldığı, güzel duyguların bayram harçlığı yapıldığı sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram dilerim.


Bilal Köseoğlu TFFHGD Amasya Şube Başkanı

Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..  Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun. Camiamıza Şırnak’tan en içten selamlarımızı gönderiyoruz.

Faysal Kadırhan TFFHGD Şırnak Şube Başkanı
 
Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zaman direniştir, umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.

Doğan Nalbantoğlu TFFHGD Karabük Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Abuzer Bilen TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Futbol ailesinin ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayram ve yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Bilal Kunt TFFHGD Kastamonu Şube Başkanı

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

TFFHGD Hatay Şube Yönetimi

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Mecit Mustafa Keskin TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurul Üyesi

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar.
Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına, sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olması temennisiyle;
Ramazan Bayramını tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileği ile İyi Bayramlar…
 
Ömer Akyürek TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Genel Sayman

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ