" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.108.191
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 5615
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18730648
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2017 GÖZLEMCİLER RAMAZAN BAYRAM MESAJI

Tarih:

14 Haziran 2017 Çarşamba 01:27

Okunma:

4589

Yorum:

0     Yorum Yaz

2017 GÖZLEMCİLER RAMAZAN BAYRAM MESAJI

2017 GÖZLEMCİLER RAMAZAN BAYRAM MESAJI
Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Yunus Yıldırım TFFHGD Genel Başkan Vekili ve Üst Klasman Gözlemcisi

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Dr. Raci Köprülü klasman gözlemcisi
Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Muzaffer Satıcı Klasman Gözlemcisi
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Lokman Top Klasman Gözlemcisi 
Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Kerim Akdülger Klasman Gözlemcisi

İslam aleminin, tüm ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Gelecek günlerin tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun! Tüm başarılar sizlerle olsun.Ahmet Şahin Klasman Gözlemcisi

Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!

Erol Pesen Zonguldak bölgesi Klasman Gözlemcisi
 
Tüm İslam aleminin ve camiamızın Ramazan Bayramlarını en içten duygularımızla kutlar, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmeyi temenni ederiz.

 
Murat Oksay Klasman Gözlemcisi

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..

 Şenol Koyuncuoğlu Klasman Gözlemcisi

Sema kapılarının açık olduğu bayramlarda heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar diliyorum.

Muharrem Karaağaç Klasman Gözlemcisi İst. İHK Üyesi

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle camiamızın Bayramı mübarek olsun.

Fuat Özkarabulut Bölgesel gözlemci TFFHGD İstanbul şube yöneticisi 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ