" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.82.99.169
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 1929
Dün Toplam: 5821
Genel Toplam: 15824940
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

8. BÖLGEDEN İSTİFA SESLERİ GELDİ

Tarih:

19 Temmuz 2018 Perşembe 00:14

Okunma:

58795

Yorum:

0     Yorum Yaz

8. BÖLGEDEN İSTİFA SESLERİ GELDİ

8. BÖLGEDEN İSTİFA SESLERİ GELDİ
Klasmanların açıklanmasından sonra telefonlarımız susmamaya başladı. Klasmanların Türkiye geneli bölge bölge analizini yapmamız isteniyor. En çok şikayet gelen bölge ise yine 8. Bölge oldu.
Bu bölgeden istifa sesleri geliyor ve kaynama devam ediyor. Bu durum karşısında Serdar Tatlı hiç de rahatsız değil söylemleri konuşuluyor. Deniyor ki; Nasıl olsa bölgenin kaymağını kendi ili Ş.Urfa yedi.

İstifa eden iller kervanına ; Elazığ ve Adıyaman’da katıldı.

Elazığ İHK Başkanı Ali Göl ile ilgili bizlere sürekli şikayetler geliyordu. İddiaya göre Taban birlikleri İHK’dan memnun değildi.  Elazığ’ın klasmanlardaki memnuniyetsizliği Ali Göl’ü istifaya zorladı deniyor. Ortada bir gerçek var o da Ali Göl’ün istifa ettiği. Ancak Ali Göl’ün istifası ilde kayıp olarak gözükmediği ..

Adıyaman İHK Başkanı İsmet Gülbağlar ‘da istifa etti. Gülbağlar hakemler tarafından sevilen birisi. 2 yıldır bu görevi başarıyla yapıyordu. Klasmanlara hakemleri ve gözlemcileri hazırladı. Yukarıya çağrılanlar terfi edemeyince (Kendi için değil) istifa etmeyi yeğledi.

Bizlere gelen bilgilere göre; Ben bu hakem ve gözlemcileri hazırladım ancak terfi edemediler. Ben suçu kendimde buldum. Terfi edemeyen insanların yüzüne nasıl bakacağım dedi ve istifa etti. Tebrikler İsmet Gülbağlar. Keşke herkes senin gibi duruş sergilese. Makamı sadece kendileri, oğulları ve yandaşlar için kullananlar belki bu duruştan kendilerine pay çıkarırlar.

IŞIK HIZINDA ATAMA

Serdar Tatlı İsmet Gülbağlar’ın istifasından hemen sonra ışık hızında atama yaptı ve Mehmet Yapıcı’yı İHK Başkanı olarak atadı.

Yeni kurul şu isimlerden oluştu:

Mehmet Yapıcı: Başkan
Musa Murat Yüzer- Mehmet Teker-Volkan Doğan-Muzaffer Güneş.

BİR İSTİFA HABERİ DE TOKAT’TAN

 İHK Başkanı Hüseyin Eşiyok istifa etti.
Edindiğimiz bilgilere göre Tokat’ta hakemliğe büyük özveri ile görev yapan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan Hüseyin Eşiyok geçen sene bölgesel gözlemcilikten düşmüştü ve bu sene terfi bekliyordu. Ancak terfi edemeyince istifa etti. Neden çıkamadığını bölge sorumlusuna sorduğunda aldığı cevap şöyle oldu; Rapor yazma da sorunlar yaşıyorsun ondan almadık..

MHK il hakem kurullarında büyük değişime gideceği konuşuluyor. bu tarih hiç de uzak değil bir hafta 10 güne kadar yeni atamalar yapılacağı konuşuluyor..
    

Etiketler:

YORUMLAR

8.Bölge çok TATLI
Öncelikle klasman listeleri açıklanır açıklanmaz illerinde ihk den istifa eden il başkanlarını göstermiş oldukları dik duruşlarından dolayı tebrik ediyorum. 8. Bölge Malatya bhk önderliğinde 4 ilden oluşuyor Malataya Elazığ Adıyaman ve Tunceli . Bu yıl klasman terfileri için seminere çağrılan hakemlerden sadece Malatya ilinin hakemleri terfi ettirildiler . Zaten geçen yılda aynı filmi ve seneryoyu izlemiştik. Şasırdık mı hayır. 8.bölge pastasını her zaman olduğu gibi sağolsun Malatya tek başına yiyiyor. Diğer bölgeyide Şanlıurfa yiyiyor zaten. İstafa eden ihk başkanlarının yerine getirilen arkadaşlardan da aynı dik duruşu sergilemelerini bekliyoruz yoksa pastayı bu iki il yemeğe devam eder ve sadece bizlere seyretmek düşer. Yorumlarıda okudumda dik duruş sergileyen ihk başkanlarına destek olmaları gerekirken bazı arkadaşlar haksızlik yapanları destekliyor görüyorum. Hayırdır istifa eden başkanlardan yana bir sıkıntınız derdinizmi var ? Hem Elazığ hemde Adıyaman ın istifa eden ihk başkanları Adam gibi Adamlardı bu değerlerimize sahip çıkarsak eğer o zaman ilerde hak ettiklerimizi elde ederiz , yoksa öyle çamur ataraktan birşey elde edemeyiz. Sabredin az kaldı bunların bu şekilde yapmaları gitti gidiyorlarının bir işaretidir....
24 Temmuz 2018 Salı 15:08
İsmin önemi yok
8. Bölgede aklı olan hakemlik yapmasın ( malatya-urfa) hariç çünkü hiçbir öneminiz yok koşsanda iyi not alsanda boş çünkü sene sonu geldiğinde işin kaymağını malatya-urfa yer amelelikten başka birşey değil burada hakemlik yapmak. Adıyaman ve elazığ a hayırlı olur inş istifalar. Hakemlerin zorlamasıyla istifa etmişler ya da iş icraat yapamadıklarından hakemler kesmiş iplerini. Özellikle de serdar hocam zaten tüm illeri gezip elazığ a gelmediğinden belliydi bu olacaklar. Bakalım sezon nasıl geçecek herkesi soğuttuktan sonra. Tekrar söylüyorum burada hakemlik çok zor( malatya-urfa hariç)...
20 Temmuz 2018 Cuma 03:35
Meçhul
Benim anlamadığım sadece 8.bölgedeki sorun var yoksa ercan bey sadece 8.bölgeyi mı hedef almış başka yazarlar& basın medyası farklı bölgelerinde yazarken siz neden sadece 8.bölgeyi eleştiriyorsunuz?
20 Temmuz 2018 Cuma 00:34
Gokhan ardıç
Ali hocanın iyiliğinde bunlar oldu.herkese iyi davrandı die kötü oldu ama ali hocam gibisini bulamaz ve arayacaklar elazığ bölgesi, yaşarken dik duruş sergileyenler mezara girerkende dik umutlanırlar. Ve unutmayın ki onurlu ve namuslu hikayen varsa kimse seni satın alamaz....
19 Temmuz 2018 Perşembe 22:33
Birkan Bölükbaşı
Sayın Ercan Durna, Elazığ için kayıp değil demek size yakışmadı yıllardır bu bölgede hakemlere babalık,abilik kısaca birliği sağlayan kişidir. aksini söyleyecek adam elin 5 parmağını geçmez. Ona okadar kötülük eden darbe vuran yada vurmaya kalksada hiçbir zaman arkasından konuşmaz aksine konuşanada ağzının payını verir. Ben açık söyleyeyim bana hakemliğe başlatanda sevdirende yeri geldi bizi çizse de sonuna kadar Elazığ\'ın en büyük kaybıdır. Hep Ali Göl iyilik yaptığındandır kaybı yoksa onun eline su tökemez kimse. kusura bakmasın o spor taban birlikleri olsun kim rahatsızsa önce işini onlar yapsın sonra Ali Göl\'e sallasınlar.Saygılar Vesselam
19 Temmuz 2018 Perşembe 22:30
sermet toktaş
Ercan hocam iyi günler. Adıyaman için bazı yorumları olacak. Varan 1 : Adıyaman il hakem kurulu başkanı istifa etti mi yoksa istifası istendi mi? Varan 2: Adıyaman il hakem kurulu başkanı klasmana çağrılanlarla beraber Şanlıurfa iline NEDEN gitmedi? Adıyamanda hakemler ve gözlemciler tarafından sevilen biri değildir İsmet gülbağlar, Mhk üyesi serdar tatlı hocama teşekkür ederim bu konuda geç olsada doğru alınmış bir karardır.Adıyamana zararı olan ihk başkanı 2016-2017 sezonunda Türkiye\'de görülmemiş bir olayı gerçekleştirdi.2016-2017 sezonunda teklif hakkı olan gözlemcileri teklif etmeyip LİSTEYİ BOŞ göndermiştir.Bu sene 3 hakemi teklif etmiş olup sadece 1 kişi koşuyu geçmiştir.Bu sene içerisinde hakemlerle ilgilenmediğini göstermektedir.. Şanlıurfa\'ya gitmeme sebebi de kendisinin Klasman gözlemciliğine teklif edilmediğinden olabilir mi? Eğer bir il hakem kurulu başkanı geçerli sebep olmadan klasmana teklif edilen hakem ve gözlemcilerinin yanında gitmiyorsa Serdar Tatlı hocam ve Ömer Karaca hocam Adıyamandan kimseyi almamakta sonuna kadar haklıdır.Bu arada 8.bÖLGE MHK üyemizede bölgemize katkılarında dolayı teşekkür ederim.Bu arada bir tavsiyem daha olacaktır. İsmet bey inşallah koşu ekibindende istifa etmiştir. Yoksa gereğinin yapılması gerekir bence.
19 Temmuz 2018 Perşembe 15:08
Atilla tatlıtuğ
Serdar Tatl hoca ikinci bölgedeki atilla Karaoğlan’a arka çıkmaktan sekizinci bölgeyi unuttu demek
19 Temmuz 2018 Perşembe 00:36

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ