" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.207.152.62
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 971
Dün Toplam: 5054
Genel Toplam: 15610950
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AFYONKARAHİSAR İFTARINI ORUÇOĞLU'NDA AÇTI

Tarih:

20 Mayıs 2018 Pazar 23:11

Okunma:

1924

Yorum:

0     Yorum Yaz

AFYONKARAHİSAR İFTARINI ORUÇOĞLU'NDA AÇTI

AFYONKARAHİSAR İFTARINI ORUÇOĞLU'NDA AÇTI
Afyonkarahisar İl Hakem Kurulu ve TFFHGD Afyon şubesi tarafından düzenlenen iftar yemeği Afyonkarahisar’ın  en güzel otellerinden biri olan 5 yıldızlı Oruçoğlu Otel’de açık büfe olarak gerçekleşti.

İftar yemeğine TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı, Eski milletvekili Dr. Mahmut Koçak, eski şube başkanı Mehmet Sarlık  ve 120 civarında hakem ve gözlemciler aileleriyle katıldılar.

 Afyonlu hakemlerin kenetlendiği iftar yemeği çok samimi bir ortamda gerçekleşti.
Yemekte ilk konuşmayı TFFHGD Afyon şube başkanı Mehmet Aydın yaptı ve şunları söyledi;  Başta genel başkanımız Sayın Arıcı ve sevgili eşi olmak üzere yemeğimize iştirak eden herkese teşekkür ederim dedi.
İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş ise yaptığı kısa konuşmada; Sayın genel başkanımız sağolsunlar biz ne zaman davet ettiysek bizleri kırmayarak her seferinde ilimize geliyorlar. Bu bizleri her zaman mutlu kılıyor. Her zaman başımızın üstünde yeri var. Bu mübarek günlerde hakem ve gözlemcilerimizle birlikte oldular kendilerine ve bıuraya katılan camiamız insanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı ise yaptığı konuşmada Afyonkarahisar  “BENİM VAZGEÇEMEYECEĞİM BİR İL” İHK Başkanı Süleyman Güneş ise yıllardan beri en kötü günlerde beraber olduğumuz bir kardeşimiz. Dolaysıyla Afyonlu hakemlerle bir gönül bağımız oluştu.
Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

Yıllarca Afyonkarahisar’da şube başkanlığı yapan Mehmet Sarlık ise işlerinin yoğunluğu nedeniyle yeni dönemde görev almadığını ama her zaman hakem camiasının emrinde olduğunu belirtti.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ