" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.172.216.163
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 48
Dün Toplam: 4725
Genel Toplam: 18047831
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AHMET ŞAHİN-ALİ DÜŞMEZ İŞBİRLİĞİ!

Tarih:

29 Nisan 2020 Çarşamba 22:50

Okunma:

1639

Yorum:

0     Yorum Yaz

AHMET ŞAHİN-ALİ DÜŞMEZ İŞBİRLİĞİ!

AHMET ŞAHİN-ALİ DÜŞMEZ İŞBİRLİĞİ!
Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nun yeni tip koronavirüsün (COVID-19) görülme oranının giderek yükseldiği bölgelerde maske takmanın doğru olabileceği, özellikle kalabalık ortamlarda, market, pazar yeri, toplu taşıma araçları, çalışma ortamı gibi yoğun ortamlarda maske takılması gerektiği vurguluyorlar.  
"Maske COVID-19’un nefes ve öksürük yoluyla yayılma zincirini kırmayı hedeflemektedir"
Bu nedenle sosyal mesafe, karantina ve maskelerle bu hızlı yayılımın önünün kesilmesi gerektiğine inanan MHK 1. Bölge sorumlusu Ahmet Şahin İstanbul’da yaklaşım bin 700 kişiye evlerine teslim ve elden maske dağıttırmaya başladı.

Şahin, konuyu TFF yönetim kurulu üyesi Ali Düşmez’e iletti ve 1. Bölgeye maske dağıtımın önemini binaen 8000 maske almayı başardı.
Ahmet Şahin, Dernek başkanlığı yaptığı dönemlerde de büyük projelere imza atmıştı.
39 ilçeden oluşan İstanbul’da dağıtım işi hayli zor olsa gerek. 1.Bölge sorumlusu Ahmet Şahin, bu görevi İHK Kurulu Başkanı Yaşar Filiz’e verdi. Kurul başkan ve üyeleri kendi arabalarıyla ve yanlarına aldıkları gönüllü hakemlerle dağıtıma hızlıca başladılar.
İstanbul’dan sonra Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli illerinde de maske dağıtım yapılacak.
TFF yönetim kurulu üyesi Ali Düşmez, MHK Üyesi Ahmet Şahin’e ve emeği geçenlere 1. Bölge hakem ve gözlemciler adına teşekkür ederiz. 
Etiketler:

YORUMLAR

FERZENDE EMRE
TEBRİKLER AHMET ŞAHİN ABİM. DERNEK BAŞKANLIĞI YAPTIĞIM DÖNEMLERDE DE HER ZAMAN HAKEMLERİN YANINDA VE DESTEKÇİSİ OLMUŞTUR.
30 Nisan 2020 Perşembe 13:46
İlker Ser
Sn Ahmet Şahin başkan bu camiada büstü dikilecek adamdır. Onun zamanında hakemlerimize yapılan karşılıksız hizmet hiç bir dönemde yapılmamıştır. Özellikle GOP hastanesi ile yaptığı sözleşme efsaneydi.
29 Nisan 2020 Çarşamba 23:14

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ