" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 2761
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965866
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AKSARAY SEZON STRESİNİ HASANDAĞI'NDA ATTI!

Tarih:

03 Mayıs 2018 Perşembe 00:02

Okunma:

1792

Yorum:

0     Yorum Yaz

AKSARAY SEZON STRESİNİ HASANDAĞI'NDA ATTI!

AKSARAY SEZON STRESİNİ HASANDAĞI'NDA ATTI!
 
Aksaray İl Hakem Kurulu ve TFFHGD şubesi tarafından her sezon sonu geleneksel hale getirilen piknik keyfi bu yılda devam etti. Hasandağı mesire alanında 01 Mayıs Salı günü hakemler 2017-2018 sezonunun tamamlanmasının ardında sezonun stresini attılar.

İl Hakem Kurulu ve TFFHGD Şubesinin tertip ettiği pikniğe ASKF Başkanı, gözlemci, hakemler ve aileleri katıldılar. Hakem camiasının sezon sonu stres attığı kuzu çevirme ve mangal keyfinde sazlı sözlü eğlence yer alırken bazı hakemler seslendirdikleri türküler ile pikniğe renk kattılar.

Aksaray İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü OKUR her sezon sonu yaptıkları ve bu sezon sonu tekrar düzenlenen piknik keyfinde “ Hakem ailesi olarak geleneksel hale getirilen ve sezon sonu stresi atmanın yanında kaynaşma, birliği sağlama ve hakemler arasındaki dayanışmayı kuvvetlendirmek açısından sezon sonu yapılan mangal keyfinin önemli bir sosyal aktivite olduğunu kaydetti.”

Sezon boyunca hakemlerin yoğun maç trafiklerinde mücadele etmelerinin yanında, yorgunluklarını atmada, hakemlerin yanında gözlemcilerimiz ile birlikte bu aktivitesi büyük hakem ailesi için oldukça eğlenceli olduğunu ifade etti.

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK  İÇİN TIKLAYIN   
 
https://drive.google.com/drive/folders/1HAvSON0Ha-XnEiocgsc8UXHvR7-lPDwz?hl=tr 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ