" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.82.99.169
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 1860
Dün Toplam: 5821
Genel Toplam: 15824871
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ALKIŞLAR ADANALI ALİ DEMİRCAN İÇİN..

Tarih:

04 Ağustos 2018 Cumartesi 00:41

Okunma:

3486

Yorum:

0     Yorum Yaz

ALKIŞLAR ADANALI ALİ DEMİRCAN İÇİN..

ALKIŞLAR ADANALI ALİ DEMİRCAN İÇİN..
Değerli Hakemin Sesi okuyucuları..
Bugün sizlere camiamızdaki bir güzel insandan bahsetmek istiyorum. Henüz kendisini yakından tanıma fırsatım olmadı ancak benimle Facebook’ta arkadaş..  Sayfasında gezinirken bazı fotoğrafları dikkatimi çekti. Hakemimiz Adana İl Hakemi Ali Demircan. Aslen Yozgatlı.

Edindiğim bilgilere göre kendisi Adana büyükşehir belediyesi bünyesinde güvenlik görevlisi olarak görev yapıyor.

Gelelim Ali Demican’ın özelliğine..
Günümüzde birçok değerlerimizi insanlığı, saygıyı, sevgiyi, merhameti, arar olduğumuz bu günlerde birçok kişide olmayan özelliği üzerinde taşıyor.

Tabii ki bu özelliği  hakem sıfatı ile birleşince  camia için başka bir anlam kazanmasından dolayı sizler için haber yapma gereği duydum.
 
Ali Demircan başarılı bir güvenlik görevlisi..

Ali’nin çalıştığı yerde mesaisi biter ancak onun için günlük vazgeçilmez bir mesaisi başlar.
Mesaisinin yeni alanı sokaklar,  ilgi alanı ise  sokak hayvanları..

Ali, çoğu zaman cebinden harcayarak o dilsiz sevgi yumaklarına yiyecekler alır ve yiyecekler toplar. Tek tek onları besler, onlara merhametini ve sevgisini hiç eksik etmez. 

Karşılıksız sevgiyi size sunan bu dilsiz masum sokak hayvanlarına karşı tüm sevgi  ve merhameti ile sahip çıkan bu kardeşimizi  hakem camiası tanısın istiyoruz. Bazen bir maç için birçok değerlerini yitiren insanlara  bedelsiz mücadelede bulunan bir insanı sunmakta belki insani değerleri kazanma açısından bir katkı olacaktır. 

Bu örnek davranışı sergileyen Ali Demircan’ın  yaptıkları belki içinde bazı değerlerini yitiren camiamız insanlarına belki vicdan, onur, sevgi ve merhamet kazandırır.

Hakemin Sesi’nin yıllardan beri üstüne basa basa vurguladığı slogan şöyleydi;
Hakemin Adamı olmaz.. Hakem de kimsenin adamı olmamalı..

Ali Demircan’ın sloganı ise şöyle;
Sokak hayvanları candır..
Sokak hayvanlarını aç bırakmayalım. Bir kap mama bir kap su.

Tebrikler Ali kardeşim. İçinde böyle güzel sevgiler yaşattığın için..


    

Etiketler:

YORUMLAR

Ali demircan
Öncelikle beni bu güzel düsüncelere önere eden Ercan Durna hocama. Ve siz degerli hakem ve gözlemci hocalarima tesekkur ederim iyi düşünceleriniz icin Peygamber efendimizin cok guzel bir sozu var Siz yerdekilere merhamet edin ki göktekiler de size merhamet etsin... Ben birde su yönden mutlu oldum ben eminimki bu yazilari goren okuyanlar. Ile birlikte bi cok kiside duyarli olacaktir hayvan besleme konusunda bu beni dahada mutlu edecektir Fakir bir insana 10 kisiden 6 si 1 milyonda olsa mutlaka yardim eder engelli bir insana 10 kisiden 10 u yardim eder malesefki sokak hayvanlarina belki bizlerin yaptigi %10 u bile degildir ama hepimiz duyarli olup kapi onüne 1 kap artik yemek biraksak dahi 10 hayvan o artik yemekden faydalanır. Buda yüzdelerin cok cabuk artmasina vesile olur. Yorumlariniz icin teşekkürederim. Saygilarimla. ALİ DEMİRCAN
13 Ağustos 2018 Pazartesi 21:32
MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
SAYIN ERCAN DURNA YI BEN DE KUTLUYORUM.BÖYLE BİR KONUYU BURAYA TAŞIDIĞI İÇİN.MUHAMMED ÇAĞ KARDEŞİMİ DE SAYGIYLA SELAMLIYORUM.GÖRÜŞLERİNE TAMAMEN KATILIYORUM.AMA NE ACI DIR Kİ;BU KONUYA YAPILAN YORUMLARIN ÇOK AZ OLMASI.İNCİR ÇEKİRDEĞİNİ DOLDURMAYA KONULARDA ÖYLE FAZLA MESAJLAR ATILIYOR Kİ.BURADAN DERSLER ÇIKARMAMIZ GEREKİYOR.ALİ DEMİRCAN KARDEŞİMİ DE TEBRİK EDİYORUM.HERKESE SELAM,SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.
08 Ağustos 2018 Çarşamba 08:24
MUHAMMET ÇAĞ
SEVGİLİ ERCAN HOCAM SAYFANIZDA BU TÜR İNSANİ DEĞER TAŞIYAN HABERLEREDE YER VERMENİZDEN DOLAYI KUTLUYORUM. SAYILARI AZ AMA YÜREKLERİ SEVGİ DOLU İNSANLARIN HAKEM TOPLUMUNDA SAYILARININ ARTMASI DİLEĞİ İLE SEVGİLİ HEMŞERİM ALİ DEMRİCANI TEBRİK EDİYORUM BU İNSANİ TAVIRLARINDAN DOLAYI . GÜNÜMÜZDE MAALESEF ÇIKAR ÇATIŞMALARININ İÇERİSİNDE YİTİRDİĞİMİZ İNSANİ DEĞERLERDEN OLAN SAYGI SEVGİ VE MERHAMET GİBİ KAVRAMLARI İÇEREN BU TÜR HABERLER VE BU HABERLER KONU OLAN KİŞİLERİN SAYILARININ ARTMASI EN BÜYÜK ARZUM . KISA SÜRE ÖNCE SAKARYADA BEBEK BİR KÖPEĞİN ACIMASIZCA BACAKLARININ KESİLMESİ VE HER GEÇEN GÜN HAYVANLARA YAPILAN EZİYETLER DÜN GİBİ HAFIZALARIMIZDA . İÇİNDE HAYVAN SEVGİSİ OLAN İNSANLARDAN KESİNLİKLE KORKMAYIN O NEDENLE ALİ VE ALİ GİBİLERİN SAYILARININ ARTMASI İNANIN İNSALIĞIN KALİTESİNİN ARTMASINA KATKI SAĞLAYACAKTIR. TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ HEMŞERİM ALİ DEMİRCAN
04 Ağustos 2018 Cumartesi 10:55

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ