" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.238.189.171
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 2670
Dün Toplam: 4539
Genel Toplam: 16534662
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AMASYA'DAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ!

Tarih:

09 Ocak 2019 Çarşamba 00:27

Okunma:

888

Yorum:

0     Yorum Yaz

AMASYA'DAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ!

AMASYA'DAN ANLAMLI YÜRÜYÜŞ!
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca “Gençlik Şühedanın İzinde Yürüyor” sloganıyla 81 il genelinde düzenlenen Sarıkamış Şehitlerini anma yürüyüşüne Amasya Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri de katıldı.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol başta olmak üzere Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, kurum müdürleri, vatandaşlar ve öğrencilerin katıldığı yürüyüşe Faal Futbol Hakemleri ve Gozlemcileri Derneği Amasya Şube Başkanı Bilal Köseoğlu ile birlikte Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri de katıldı.

Saraydüzü Kışla Binasında başlayıp Şehzadeler Gezi yolunda son bulan yürüyüş sonrası Amasya Valisi Dr Osman Varol Futbol  Hakemlerine ve Gözlemcilerine bu anlamlı yürüyüşe  katılımlarından dolayı teşekkür ederek Garnizon Komutanı Tuğgeneral Nihat Ergün, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay, ve Spor il müdürü Kadir Kılıç ile birlikte Hakem ve Gözlemcilerle günün anısına hatıra fotoğrafında yer aldı.

Yürüyüş sonrası saat 11.30 da Şube Başkanlığının organize ile kahvaltıda bir araya gelindi. Kahvaltıya Futbol il temsilcisi Telat Çalışır ASKF Başkanı Şerafettin Aykaç Il Hakem Kurulu Başkanı Mahmut Albayrak Şube Başkanı Bilal Köseoğlu Hakemler ve Gözlemciler katildi.

Kahvaltı sonrası Il Hakem Kurulu  Saat 13.30  da 12 Haziran stadı salonunda Hakemlere toplantı ve ara seminer gerçekleştirdi.

Hakemleri ve Gözlemcileri gün boyu yapılan etkinliklere Şube Başkanlığı tarafından yaptırılan Eşofman takımı ve kabanlarla katıldılar.

Şube Başkanı Bilal Köseoğlu Etkinliklere katılan Hakemlere Gözlemcilere ve misafirlere Teşekkür etti ve Amasya ilinin etkinliklerle her zaman adını duyuracağının mesajını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ