" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 9387
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326834
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AMASYA İFTARINA KALKAVAN KATILDI

Tarih:

05 Haziran 2018 Salı 16:04

Okunma:

1244

Yorum:

0     Yorum Yaz

AMASYA İFTARINA KALKAVAN KATILDI

AMASYA İFTARINA KALKAVAN KATILDI
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Amasya Şubesi Geleneksel iftar yemeği 3 Haziran Pazar Günü Yamaç Bistro restoranda gerçekleşti.
 Yoğun bir katılımın olduğu iftar yemeği organizasyonuna Genel Başkan vekili ve FiFA Hakemi Mete KALKAVAN , Genel Sekreter Yardımcısı Dernek Bölge Sorumlusu ve Ordu il Hakem Kurulu Başkanı Kahraman MİNNET Merkez Hakem Kurulu 6.Bölge Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi İlkay AYDIN, Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdullah KODEK, Amasya Futbol İl temsilcisi Telat ÇALIŞIR ,Amasya  ASKF Başkanı Şerafettin AYKAÇ Amasya İl Hakem Kurulu Başkanı Mahmut ALBAYRAK, Samsun İl Hakem Kurulu Başkanı Faruk SERTAKAN , Samsun Şube Başkanı ve Süper Lig Yardımcı Hakemi Samet ÇİÇEK, Taban birlikleri yöneticileri Hakemler Gözlemciler eşleri ve çocukları katıldı.
Şube Başkanı Bilal KÖSEOĞLU yaptığı konuşmada Ramazan ayı bolluk bereket birlik ve beraberlik ayı bu vesile ile birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesini diliyorum. Sezon boyunca büyük bir özveri ile müsabakalarda görev alan Hakem ve Gözlemcilerimize teşekkür ederim. Katılımlarından dolayı  tüm misafirlerimize şükranlarımı sunar sizlere Genel Başkanımız Sayın Dr. Abdurrahman ARICI ve Mhk Üyemiz Sayın Ali Can LAKOT un selamlarını iletiyor hepinize saygılar sunuyorum dedi.
Genel Başkan Vekili ve FIFA Hakemi Mete KALKAVAN da yaptığı Konuşmada aranızda olmaktan dolayı çok mutluyum böyle güzel bir ortamda sizleri birlikte beraberlik içinde görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor Başta Şube Başkanı ve B klasman Hakemi Bilal KÖSEOĞLU olmak üzeri hepinize misafirperverliğinizden dolayı teşekkür ederim dedi.
Genel Sekreter Yardımcısı Dernek Bölge Sorumlusu ve Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman MİNNET de yaptığı konuşmada Amasya da çok güzel bir ortam var şüphesiz bunda şube başkanı Bilal KÖSEOĞLU nun katkısı büyük, Sizler için  Genel Merkez bölge sorumlusu olarak üzerime düşen bir şey olursa  her zaman yapmaya hazırım hepinize misafirperverliğinizden dolayı hepinize teşekkür ederim dedi.
 
Konuşmalar ve yemek sonrası misafirlere Amasya hatırası hediyeler takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ