" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.238.189.171
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 2759
Dün Toplam: 4539
Genel Toplam: 16534751
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANKARA'DAN MUHTEŞEM FİNAL

Tarih:

09 Mayıs 2019 Perşembe 11:56

Okunma:

766

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANKARA'DAN MUHTEŞEM FİNAL

ANKARA'DAN MUHTEŞEM FİNAL
TFFHGD Ankara Şubesi ve Ankara İl Hakem Kurulu’nun ortak olarak düzenlediği 2018-2019 Futbol sezonu sezon kapanış ve kokart töreni düzenlediler.
 TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Ali Uluyol’un açılış konuşmasının ardından, Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı R.Sürhat Müniroğlu, Tüfad Ankara Şube Sekreteri Metin Bostanoğlu, Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve FİFA Hakemi Talat Tokat ve Ahen Tüzün sırasıyla konuşma yaptılar.
Sezon kapanış programı TFFHGD Ankara Şubesi eski başkanı Özgüç Türkalp, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa İlker Coşkun ve Okan Can Çevik’e Ankara’ya yapmış oldukları hizmetler için Şilt takdimi ve Hakemliği bırakan İbrahim Bülbül, Mustafa Çavuş, Ahmet Ercan, Sayın Fatih Yeğni ve Emrah Berat Birsen’e Şilt takdimi ile devam etti.
 
Türkiye’de ilkini geçen sezon düzenledikleri ve bu sezonda devam eden Hakem Koçluğu uygulamalarında koçluk yapan gözlemcilere tebrik belgesi ile devam etti. 137 aday hakemin İl Hakemliğine terfisi için Kokart Töreni ve Geleneksel olarak düzenledikleri bu sene efsane hakemlerimizden Ahen Tüzün hocanın adıyla düzenlenen Efsane Hakemler Ahen Tüzün Futbol Turnuvası finali ile töreni noktalandı. 
 Turnuvada Şampiyon Terminatör takımı oldu. Turnuvayı O sene bu sene ikinci, Gladyatörler üçüncü ve Play Fair dördüncü tamamlamıştır. Turnuvanın en centilmen takımı Sokrates oldu. Sezon Kapanış ve Kokart törenine Eski Merkez Hakem Kurulu Başkanı ve Süper lig Hakemi Ahen Tüzün, Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Fifa Hakemi Talat Tokat, Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi Seyfi Gözaydın,Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi Ali Kunak, Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi 3.Bölge Sorumlusu ve Üst Klasman Gözlemcisi Metin Tokat, TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Ali Uluyol, Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı R.Sürhat Müniroğlu, Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Hasan Serdar Çakıroğlu, TFFHGD Genel Merkez Müdürü Bayram Kiraz, TFF Temsilcisi Nihat Doker, Eski İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Mevlüt Aşkın, TFFHGD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara İl Hakem Kurulu Üyeleri, AASKF Başkanı Murat Kandazoğlu, Tüfad Ankara Şube Sekreteri Metin Bostanoğlu,  Süper Lig Hakemleri Bülent Yıldırım, Serkan Tokat, Yaşar Kemal Uğurlu, Süper Lig Yardımcı Hakemleri Serkan Olguncan, Serkan Çimen, Asım Yusuf Öz, M. Cem Satman,  A Klasman Hakemleri Özgüç Türkalp, Erkan Özdamar, A Klasman Yardımcı Hakemi Vural Gül, Eski Hakem ve Gözlemcilerimiz ve Faal Hakemler, Gözlemciler aileleriyle birlikte katılım sağladılar.

 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ