" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 9163
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326610
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANKARA ETKİNLİKLERİ İLE TAM GAZ..!

Tarih:

22 Ocak 2019 Salı 11:28

Okunma:

1058

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANKARA ETKİNLİKLERİ İLE TAM GAZ..!

ANKARA ETKİNLİKLERİ İLE TAM GAZ..!
TFFHGD Ankara şube yönetimi eski hakem Mekki Keskin’in anısına bowling turnuvası düzenledi.
16 Ocak 2019 Çarşamba günü Bilkent RollHouse’da bu yıl altıncısını düzenledikleri bowling turnuvasını eski hakemlerimizden Rahmetli Mekki Keskin hocanın anısına yapıldı.
Düzenlenen organizasyona, aileleri ve arkadaşlarıyla katılan üyeler eğlenip stres atarken bir yandan da kıyasıya bir mücadele verdiler. Turnuva sonucunda Turnuva 1.’cisi, 2.’cisi, 3.’cüsüne, En Skorer Kadın Oyuncu ve En Skorer Erkek Oyuncuya kupa ve madalya verildi.
Mekkin Keskin adına düzenlenen turnuvaya, Saygıdeğer Keskin ailesinden Senem Yumuş, Sayın Onur Yumuş ve Kızları Defne Yumuş , MHK Üyesi ve 3. Bölge Sorumlusu Metin TOKAT,  Bölgesel Hakem Kurulu Üyeleri Ferhat GÜNDOĞDU, Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı Sürhat MÜNİROĞLU ve Yönetim kurulu, TFFHGD Ankara Şube Başkanı Ali ULUYOL ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  FİFA hakemi Ali PALABIYIK, FİFA Yardımcı  hakemi Serkan Olguncan,  Süper Lig Yardımcı Hakemleri Önder Yılmaz, A Klasman Yardımcı Hakemleri Soner MARAŞ, Vural GÜL,  Anıl Usta ve diğer klasmanlardaki hakem ve gözlemciler ile aileleri ve arkadaşlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi. Turnuva günü A Klasman Yardımcı Hakemlerinden Vural Gül'ün Eşi Gizem Gül'ün Doğum gününü de bir pasta ile kutladılar.
Turnuva Sonunda konuşma yapan TFFHGD Ankara Şubesi Başkanı Ali ULUYOL Mekki Keskin’in Yeğeni  Senem Yumuş  eşi ve çocuğuna günün anlamı olarak hatıra şilti takdim etti ve organizasyonumuza katılan tüm üyelerimize, aileleri ve arkadaşlarına teşekkür eder, yeni organizasyonlarda buluşmayı dileriz dedi. 


 
 

Vefat Edenlere Mevlit Okutuldu

TFFHGD Ankara şubesince ebediyete intikal eden Hakem ve Gözlemciler için 100. Yıl Merkez Caminde Mevlit okutuldu.. Mevlüt sonrası camii cemaatinde ikramda bulunuldu. Ne yazık ki camiye katılım az oldu ve üst düzeyden gelen azdı. 

Etiketler:

YORUMLAR

Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
Ankara dernek ve il hakem kurulunu tebrik ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.Şubat veya mart ayında da yine duayenler, hakem ve gözlemcilerle bir yemekli bir toplantı beklentim vardır.Çünkü,daha önce yaptıkları toplantı çok güzel olmuştu.Sayın başkan Ali Uluyol hocama bu duyurum olsun.Herkese saygılar.
23 Ocak 2019 Çarşamba 13:24

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ