" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.207.89
Online Ziyaretçi: 5
Bugün Toplam: 3940
Dün Toplam: 4050
Genel Toplam: 16189637
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANKARA İHK'NIN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

Tarih:

13 Nisan 2019 Cumartesi 22:35

Okunma:

976

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANKARA İHK'NIN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ

ANKARA İHK'NIN EĞİTİM SEFERBERLİĞİ
Ankara İHK’nın hakemlere yönelik eğitim faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. Bu sefer ki çalışmaları ise illerinde bulunan, bilgi ve birikimleri olan eski hakemleri yeni hakemlerle buluşturmak. Bu bağlamda bu haftaki gözlemci Zihni Aksoy oldu.
13 Nisan Cumartesi günü 19 Mayıs 1.no.lu sahada oynanan Yurtkur – Beypazarı Belediyespor  Süper Amatör Ligi müsabakasına atanan Bedirhan Efe Akdoğan  - Ayberk Yalçınkaya – Baran Can Durmuş hakem üçlüsünü, UEFA Gözlemcisi ve Eski MHK Üyesi Zihni Aksoy izledi ve Hasan Aktaş tarafından sağlanan teknik destek ile görüntülü maç sonu analiz gerçekleştirildi.
Burada amaç; eski hakemlerin bilgi ve birikimlerini genç kuşaklara aktarmak.
Bu organizasyona, MHK Bölge Sorumlusu Ferhat Gündoğdu, İHK Başkanı  Recep Sürhat MÜNİROĞLU, İHK Bşk. Vekili  Ahmet Semercioğlu, İHK Üyeleri Yekta İnce, Kürşat Demirel, Aytekin Büyükbaş, müsabakanın gözlemcisi Ahmet Alanka, Bedirhan Efe Akdoğan’ın Koçu Sayın Mahir Özdemir ve TFFHGD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Sayın Savaş Yücel katılım sağlamıştır.

Ankara’da önümüzdeki haftalarda da böyle buluşmalar devam edeceği belirtiliyor. 
Etiketler:

YORUMLAR

Saim Ulvioğlu
Vay Vay Vay...Kimler kimlerle kol kola girmiş?Yahu bu Ahmet semerci zamaninda bu Zaksoy hakkinda ne ifadeler kullaniyodu?Oğlunu yükseltmek için yalandan görev alanlar,dün sövdügünü bugün övenler,3-5 maç fazla gitmek için en yakın dostunu satanlar...Nereye gidiyor bizim hakem camiası ya?Birirleri aynada kendisine bakarken utanıyor mu acaba ?
20 Nisan 2019 Cumartesi 22:38

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ