" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.207.152.62
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 1228
Dün Toplam: 5054
Genel Toplam: 15611207
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANKARALI HAKEMLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU..!

Tarih:

25 Mayıs 2018 Cuma 09:24

Okunma:

1570

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANKARALI HAKEMLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU..!

ANKARALI HAKEMLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU..!
Ankaralı hakemler, 23 Mayıs 2018 Çarşamba günü Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde iftar yemeği düzenledi.
İftar Yemeğine 250 kişinin katıldı.

Yemekten önce kısa bir konuşma yapan TFFHGD Ankara şube başkanı Ali Uluyol şunları söyledi; Futbol ailesinin değerli mensupları, Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.
Düzenlemiş olduğumuz bu ‘İftar Programı’nda sizlerle bir araya gelmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum.
Bildiğiniz üzere, manevi hazzın ve lezzetin zirve yaptığı bir dönemin içinden geçiyoruz.
İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder ve üzerimizden ihsanını, mağfiretini ve himmetini esirgemez.
Bu anlamlı davete katılan ve aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz futbol ailesi arkadaşıma bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz dedi.

İftar yemeğinde en çok dikkat çekenler şunlardı;

TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı iftardan önce uğradı ve Ankara şubesini tebrik etti daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iftar yemeğine katılmak için oradan ayrılması,
Eski Üst klasman yardımcı hakemi Tümgeneral Engin Çırakoğlu’nun iftar yemeğine katılması ve büyük ilgi görmesi,
İftar duasını başkan Ali Uluyol’un yaptırması….
KİMLER KATILDI?
Hakem Camiasının  yanı sıra futbolun taban birliklerinin üyeleri, temsilciler ve basın mensuplarının katılım sağladığı yemekte,
MHK 3. Bölge Sorumlusu Metin Tokat,  duayen Talat Tokat, MHK Eski Başkanı Yardımcısı Ahen Tüzün, MHK Eski Üyesi Seyfi Gözaydın, MHK Eski Üyesi Zihni Aksoy, TFF Eski Hakem işleri müdürü Özcan Ergül, Eski Süper lig yardımcı Hakemlerimizden Tuğgeneral Engin Çırakoğlu, TFFHGD Genel Merkez Başkan Yardımcısı Abdullah Ayar, BHK Üyeleri Cengiz Akyüz ve Ferhat Gündoğdu, İl Hakem Kurulu Başkanı Sürhat Müniroğlu ve İHK Üyeleri, TFFHGD Ankara Şube Başkanı Ali Uluyol ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜFAD Ankara Şubesi Başkanı Tahir Çopur ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKF Başkanı Murat Kandazoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Futbol İl Temsilcileri Celal Mutlu ve Bayram Akyer, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Dilaver Gürbüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, , 19 Mayıs Stadı Tesis Amiri Zafer Gültekin, FIFA Hakemi Ali Palabıyık, FIFA Yardımcı Hakemi Serkan Olguncan, Süper Lig Hakemleri Bülent Yıldırım ve Serkan Tokat, Süper Lig Yardımcı Hakemleri Asım Yusuf Öz , A Klasman Hakemleri Özgüç Türkalp ve Erkan Özdamar A Klasman Yardımcı Hakemleri Soner Maraş, Vural Gül ve Utku Tunavelioğlu ile tüm klasmanlardaki hakem ve gözlemciler yer aldılar. İftar yemeğinin sonunda Gözlemciliği bırakan Bölgesel Gözlemci Ethem Nigiz’e hizmetlerinden dolayı  MHK 3. Bölge Sorumlusu Metin Tokat tarafından şilt verildi.
 
Düzenlenen İftar Yemeğimize katılım sağlayan tüm konuklarımıza teşekkür eder, memnun kalmış olmalarını temenni ederiz.
 FOTOĞRAFLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN
    

Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
ANKARA DERNEĞİNİ TEBRİK EDİYORUM.İFTAR YEMEĞİNİN ÜCRETLİ OLMASI,KESİNLİKLE BİR ZORUNLULUKTAN DOĞMUŞTUR.YOKSA PARALARI YETERLİ OLSA, NİÇİN ÜCRET ALSINLAR.ANKARA DA OLSAYDIM,MUTLAKA KATILIRDIM.KATILIMCILARIN HEPSİNE SAYGILAR SUNUYORUM.BU TÜR TOPLANTILARDA; VEFALI OLMAK AMAÇTIR.Kİ BU VEFA ÖRNEĞİNİ DE ANKARA GÖSTERMİŞTİR.BU NEDENLE SAYIN BAŞKAN ALİ ULUYOL VE EKİBİNİ KUTLUYORUM.
28 Mayıs 2018 Pazartesi 11:54
MİTHAT CANDAN
İftar yemeğinde en çok dikkat çekenler maddelerine iftar yemeği ücreti olarak üyelerden toplanan 30 tl için giriş kapısında oluşan ödeme kuyruğunuda eklemeniz gerekir sayın Durna.Ankara derneğine iftar için para toplamak yakışmayan bir görüntüydü.Saygılar Hayırlı Ramazanlar
25 Mayıs 2018 Cuma 14:37

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ