" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 4
Bugün Toplam: 147
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633343
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANKARALI KOÇLAR İŞ BAŞINDA!

Tarih:

01 Mayıs 2019 Çarşamba 09:56

Okunma:

1268

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANKARALI KOÇLAR İŞ BAŞINDA!

ANKARALI KOÇLAR İŞ BAŞINDA!
Hakemlikte başarıyı yakalamanın yolu rekabet ortamından geçiyor. Netice odaklı bu çalışmaları kim daha iyi yapıyorsa diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Çünkü yapılan bu çalışmalar meyvesini veriyor.
Bu bağlamda Ankara İHK, sezon boyu hem eğitimsel hem fiziksel hem de saha çalışmalarıyla tüm dikkatleri üstünde topladı.
Bu çalışmalardan bir tanesi de, 2018-2019 sezonunda gönüllü 40 kişiye verilen koçluk görevi idi.  
Ankara İl Hakem Kurulu tarafından  uygulanan ''Koçluk Projesinde'' 2018- 2019 sezonu, geri bildirim süreci, 30 Nisan tarihinde tamamlandı.
Tamamen  gönüllülük esasına göre son iki sezondur işleyiş gösteren projede toplam 40 gözlemci koçluk görevi üstlendi. 
Sorumlu oldukları hakemleri, saha içi ve saha dışı süreçte takip eden ve raporlayan koçlar, toplantıda görsel sunumlarını gerçekleştirdiler.
Toplantı, TFFHGD Ankara Şubesinin hazırladığı pasta kesimi ile tamamlandı. 
Geri bildirim toplantısına, BHK Üyesi  Serdar Çakıroğlu, İHK Başkanı  Recep Sürhat Müniroğlu, İHK Bşk Vekili Ahmet Semercioğlu,  Projesi sorumlu İHK üyesi  Kürşat Demirel , İHK üyeleri,  İbrahim Çınar ,  Yekta İnce , ve Aytekin Büyükbaş katılım sağlamış ve görev alan koçlara teşekkür ettiler.
2018-2019 Futbol Sezonunda Görev alan koçlar aşağıda belirtilen isimlerden oluştu:
 Ali Yıldız,  Ahmet Alanka, Alpaslan Acımert, Bayram Kiraz, Mahir Özdemir, Mehmet Sütçüler, İsmail Hakan Uysal, Mustafa Merdin, Yılmaz Eren, Kerim Koyuncu, Necdet Sevim, Necla Akdoğan, Hüseyin Sertkırbaç, Cengiz Özyol, Mehmet Ergün, Orhan Meral,Şehmuz Ünverdi, Selahattin Çoşkun , Sedat Bulak,Mürsel Güner,Ertuğrul Telli, Savaş Yücel, Tuncay Şahin , Sefer Yalçın.  
  
Etiketler:

YORUMLAR

Cafer YUVA
Başta İl Hakem Kurulu Başkan ve Yönetimini, TFFHGD Ankara Şube Başkanı ve Yönetimini örnek çalışmalara imza atarak ANKARA hakemliğine çağ atlattıkları için çok teşekkür ederim. Bazı insanlar sırf yönetim de görev alamadığı için yapılan işleri kötülemek yerine hep beraber iyi işler imza atalım. ANKARA ya gerçekten işte o zaman BAHAR gelir.
03 Mayıs 2019 Cuma 15:17

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ