" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.238.189.171
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 2541
Dün Toplam: 4539
Genel Toplam: 16534533
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ANTALYA'DA DİLLERE DESTAN GECE

Tarih:

11 Mart 2019 Pazartesi 23:40

Okunma:

1769

Yorum:

0     Yorum Yaz

ANTALYA'DA DİLLERE DESTAN GECE

ANTALYA'DA DİLLERE DESTAN GECE
TFFHGD Antalya şubesi öyle bir gece yaptı ki dillere destan.
Gala gecesi 8 Mart 2019 Kadınlar Gününde Antalya Ramada Plaza otelde gerçekleşti.
 Gala Gecesine TFFHGD Genel Merkez Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı,  Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Genel Merkez Yöneticileri, Merkez Hakem Kurulu Üyeleri Mustafa Kamil Abitoğlu ve Nihat Mızrak, Eski MHK üyesi  Kadir Tozlu, Burdur, Isparta, Afyon’un il hakem kurulu başkanları ve dernek başkanları, Taban Birliklerinin değerli başkanları ve Antalya’nın gözlemcileri ve hakemleri katıldı.
Gala gecesine yakın zamanda kaybettiğimiz Özge Kanbay için hazırlanan video gösterisi ile anarak başlandı.
Daha sonra  TFFHGD Antalya Şube Başkanı Melahat ÖĞRETMENOĞLU açılış konuşmasına Özge Kanbay’a Allah’tan rahmet kederli ailesine ve camiamıza başsağlığı mesajı ile başladı ve gala gecemize katılan tüm misafirlerimize teşekkür etti.
 MHK Üyesi Mustafa Kamil Abitoğlu ise görev alacakları dönem içerisinde hakemliğe en iyi şekilde hizmet edeceklerini bu tarz organizasyonların birlik ve beraberlik açısından çok önemli olduğuna dikkat çekti.
Son olarak söz alan Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı; Hakem ve gözlemci camiasına uzun zamandan beri ve en zor zamanlarda bile en iyi şekilde hizmet ettiklerini ve birçok kazanım elde ettiklerini yine bundan sonra da camia için en şekilde haklarını savunmaya ve birçok kazanımlar elde edeceklerini, birlik ve dayanışmamızı artırdığımız takdirde aile ortamının oluşacağını bununda başarıyı kaçınılmaz kılınacağını açıkladı.
 Bu sene yaşlarından dolayı gözlemcilik süreleri dolan Şahap Koçalp ve Nuri Ulu’ ya, Eski MHK üyemiz Kadir Tozlu’ya ve Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’ya camiamıza katkılarından dolayı plaket takdim edildi.
8 Mart Dünya Kadınlar günü olması dolayısıyla programımıza katılan tüm kadın misafirlerimizle birlikte günün anınıza pasta kesildi.
Program yılların sanatçısı Gökhan Güney’in muhteşem konseri ile devam etti. Gecenin sonuna doğru birçok hakem, gözlemci ve firmalardan alınan hediyelerin çekilişi ile sonlandı.
Başkan Öğretmenoğlu, Geceye katılan tüm misafirlere teşekkür etti.
ÖZGE KANBAY ANISINA  hazırlanan  video slaytını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
  

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ