" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 7028
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18395114
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AYDIN YAPTIĞI GECE İLE ALKIŞ ALDI

Tarih:

03 Ocak 2020 Cuma 01:52

Okunma:

1190

Yorum:

0     Yorum Yaz

AYDIN YAPTIĞI GECE İLE ALKIŞ ALDI

AYDIN YAPTIĞI GECE İLE ALKIŞ ALDI
TFFHGD Aydın  son yıllardaki en güzel kokart gecelerinden birini yaparak tüm dikkatleri üstüne çektiler.
Aydın İHK Başkanı Mücahit Tatar ile TFFHGD Aydın Şube Başkanı Bülent Kılıç ile elele vererek Aydın iline hizmet etmeyi kendilerine ilke edinmişler. 
Her türlü kavgadan ve kısır çekişmelerden aydın hakemliğğine neler verebiliriz bunu konuşuyorlar. bu bağlamda etkinlikler düzenliyorlar.
İşte bunlardan biri de kokart merasimi oldu. 
Kimler katıldı?
Geceye TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, TFF Ege Bölge Müdürü Hamdi Kutval, TFFHGD Başkan Yardımcısı Ali Zağlı, Aydın Gençlik Spor İl Müdürü, Aydın ASKF Başkanı, Aydın TÜFAD Başkanı, daha önceki dönemlerde görev yapan İl Hakem Kurulu Başkanları, daha önceki dönemlerde görev yapan Dernek Başkanları, Aydın iline hizmet eden Faal olmayan eski hakem, gözlemciler ve Derneğine üye olan 110 hakem ve 35 gözlemci katıldı.
 Genel Başkan Arıcı'ya  TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi Mücahit Tatar tarafından plaket verildi. Ayrıca Aydın’da hakemliğe katkı veren emektar kişilere plaketler verildi.
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı konuşmasında, kadın hakem sayısı artarsa hakemliğin Türkiye’de daha iyi yerlere geleceğini, bu doğrultuda futbolcularında kendine çeki düzen vereceğinin altını çizdi. 48 hakemle en fazla kadın hakemin Iğdır’da olduğunu belirterek, 2020 yılının kadın hakemlerin yılı olacağını düşündüğünü söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 
Etiketler:

YORUMLAR

Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
Aydın İHK ve Dernek yönetimini tebrik ediyorum.Eski hakem ve gözlemcileri de davet etmeleri örnek bir davranış. Zaten bu konuda faal ve gayri faal ifadesi de değişmelidir.
03 Ocak 2020 Cuma 19:01

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ