" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 7589
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18395675
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN..!

Tarih:

17 Kasım 2013 Pazar 23:22

Okunma:

4378

Yorum:

0     Yorum Yaz

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN..!

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN..!
 Adana’da yapılan koşularda, Ankara’da yaşananın 8 katı gerçekleşti..!

Buradaki koşulara ev sahibi Adana hakemlerinin yanı sıra Hatay, Mersin ve Osmaniye hakemleri koştu.

İsterseniz burada yaşananları Hakemin Sesi farkıyla verelim.  Bugün bu konu ile ilgili geniş bir araştırma yaptık. Gündüz İstanbul’da bir ulusal hakemi seyrettiğimiz için haber atma işi akşama kaldı.

Olay şu..  Adana’da ki koşular 13 Kasım Çarşamba günü saat 10.00 da başladı. Önce Ulusal Hakemler koştu.  Daha sonra Ulusal yardımcı hakemlere sıra geldi.

İşte ne olduysa burada oldu. İlk grup 150x20’i bayanların CD’i olan 35 saniyede koştular. Bu grupta herkes koştu. 30 Saniyede koşulması gerekirken 35 saniyede koşuldu.

Bu grupta kimler vardı?

Bekir Can Tahiroğlu (Adana), Erkan Püsküller(Adana), Çağlar Ozkay(Adana), Mustafa Akkuş(Adana), Mehmet Cevrin(Mersin), Murat Emin Özşakrak(Mersin), Asker Açıkgöz(Hatay), İlker Karaciğer(Hatay)

Bu arada koşu koordinatörleri yanlış CD takıldığını fark ettiler ve Bir sonraki Ulusal Yardımcı hakemlerin 30 saniyede koşacaklarını söylediler. Buna yardımcı hakemler neden kendilerine diğerleri gibi aynı sürede koşturmuyorsunuz diye adeta isyan ettiler.
Olay MHK’ya intikal etti.
MHK, bu 8 yardımcı hakemleri tekrar 19 Kasım Salı günü koşturacak. Bu arada Hatay bölgesi Ulusal yardımcı hakemlerinden Asker Açıkgöz maça gitti.

Koşamazlar ise ne olacak?

Şimdi soruyoruz; Asker Açıkgöz hem sakatlıktan yeni çıktı, hem hafta sonu maçı vardı, yol yorgunu ve Salı günü tekrar koşacak..!
Mersin bölgesi UYH Mehmet Cevrin sakatlıktan yeni çıktı ve koşu problemi yaşaması olası. Bu hakemler koşamaz ise bunun vebalini kim verecek?

Neden kaynaklandı?

Bu bölgenin koşu sorumlusu Yrd. Doç. Bilal Biçer. İşini çok iyi yapan ve titiz birisi. Bu koşulara annesi yeni öldüğü için katılamadı. Yerine bakan insanlar da onun kadar titiz davranamadığı için bu olaylar meydana geldi.
 
 
 

Etiketler:

KOŞU PROBLEMİ VAR MI?

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ