" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.87.61.215
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 1908
Dün Toplam: 4081
Genel Toplam: 16083718
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BAYRAM MESAJI HAKEMLER- GÖZLEMCİLER

Tarih:

02 Eylül 2016 Cuma 12:00

Okunma:

3883

Yorum:

0     Yorum Yaz

BAYRAM MESAJI HAKEMLER- GÖZLEMCİLER

BAYRAM MESAJI HAKEMLER- GÖZLEMCİLER
Tüm İslam aleminin, Ulusumuzun ve futbol ailesinin mübarek Kurban Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Hüseyin Göçek
FİFA Hakemi 


Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Camiamızın Kurban Bayramın mübarek olsun!
Alper Ulusoy
FİFA Hakemi

Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!
Serkan Tokat
Süper Lig Hakemi

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Ahmet Şahin
Klasman Gözlemcisi

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
Muzaffer Satıcı
Klasman Gözlemcisi


Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun...
Kerim Akdülger
Ulusal Gözlemci

Tüm Hakem camiasının Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!
Fuat Özkarabulut
TFFHGD Yönetim Kurulu üyesi ve bölgesel Gözlemci


 Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramın mübarek olsun!
Erol Pesen
Zonguldak Bölgesi Ulusal Gözlemci

Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.
Ömer Fırat
Afyonkarahisar Bölgesi Bölgesel Hakem

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ