" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 2830
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965935
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BEDRİ DÖLKELEŞ'TEN ANLAMLI MESAJLAR

Tarih:

27 Nisan 2018 Cuma 14:03

Okunma:

1885

Yorum:

0     Yorum Yaz

BEDRİ DÖLKELEŞ'TEN ANLAMLI MESAJLAR

BEDRİ DÖLKELEŞ'TEN ANLAMLI MESAJLAR
Kırklareli Hakem camiasının ağır toplarını ağırladı. 25 Nisan 2018 Çarşamba günü Kırklareli-Edirne-Tekirdağ illeri hakem ve Gözlemcileri Lüleburgaz’ da buluştu.
 
 Yılsonu yaklaşıyor. Sınav takvimi açıklandı. Kim çıkacak kim düşecek sene sonu belli olacak. Süper lig’de son yıllarda görülmemiş bir rekabet yaşanıyor. MHK ligi rahat bir şekilde bitirmek istiyor.

İşte böyle bir ortamda Merkez Hakem Kurulu Başkan yardımcısı Bedri Dölkeleş Trakyalı hakemlerle söyleşide buluştu.  Dölkeleş’in hazırlayıp sunduğu programda hakemliğin geçmişten günümüze kazanımları, beden dilinin ve iletişimin hakemlikteki önemi, ne söylediğin değil, nasıl söylenmesi gerektiğinin önemi, gibi birçok konuya değindi.

Genel değerlendirmeler yapılarak sorunlar dinlendi. Konuşma pür dikkatle dinlendi.

Bu konularda yılların birikimlerini aktaran Dölkeleş, keşke şunu da söyleseydi; Arkadaşlar sahada kazandığınız kariyerinizi saha dışında kaybetmeyin.
 
Söyleşiye ayrıca  TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK üyesi 1. Bölge sorumlusu  Ahmet Erdoğan, TFFHGD TFFHGD Başkan yardımcısı 1. Bölge sorumlusu Ahmet Şahin,BHK Üyesi Yaşar Filiz katıldılar.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ