" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.94.109
Online Ziyaretçi: 21
Bugün Toplam: 4596
Dün Toplam: 7947
Genel Toplam: 19136972
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BHK -İHK YENİ YIL MESAJLARI(2)

Tarih:

20 Eylül 2015 Pazar 15:09

Okunma:

5668

Yorum:

0     Yorum Yaz

BHK -İHK YENİ YIL MESAJLARI(2)

BHK -İHK YENİ YIL  MESAJLARI(2)
Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimizle..
  

İstanbul İHK Adına Başkan Aydın Kankaş

Eskişehir İl Hakem Kurulu olarak Hakem camiamızın yeni yıllarını en içten dileklerimizle kutlar, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.
 
Mesut Çarık
Eskişehir İHK Başkanı ve Ulusal gözlemci
 
Trabzon İl Hakem Kurulu olarak, futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve barış dolu günler diliyoruz.
 
Hasan Emirzeoğlu
Trabzon İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2016 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

 
Mehmet Kayatürk
Karaman İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci 

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.
  
 
Mehmet Yapıcı
Adıyaman İHK Başkanı

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Ercan Yıldırım
Sakarya İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci
 
En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2016 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

 
Aziz Aktaş
Mardin İHK Başkanı
 
Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hala yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle...
 
Çetin Topuz
Kayseri İHK Başkanı

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!
  

Hayrettin Çağın
Amasya İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

Y
ine yeni bir yıl var kapımızda. 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Hüseyin Eşiyok
Tokat İHK Başkanı

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..Ali İhsan Yayan
Mersin İHK Başkanı
Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
  

Bilal Kunt
Kastamonu İHK Başkanı

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
  

Mustafa Düzkaya
Konya İHK Başkanı ve Ulusal Gözlemci

Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerinizi ikiyle çarpın bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayırın kendinize. Mutlu Yıllar…
 
Ayhan Şentürk
Bolu İHK Başkanı
 
Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hakem ve gözlemcilerimizin yeni yıllarını kutlarız.

M.Fatih Atalay
Bingöl İHK Başkanı

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı barış içerisinde nasip etsin. Hakem camiamızın yeni yılı kutlu olsun.

Isparta İHK Adına Başkan Ahmet Büyükaşıcı


Hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında başarılar dilerim.

Kemal Mustafa Serbes
Kırklareli İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ