" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.94.109
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 4144
Dün Toplam: 7947
Genel Toplam: 19136520
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BİRER BİRER GİDİYORLAR!

Tarih:

14 Ağustos 2014 Perşembe 12:46

Okunma:

3418

Yorum:

0     Yorum Yaz

BİRER BİRER GİDİYORLAR!

BİRER BİRER GİDİYORLAR!
MHK, 65 yaşına gelen ve gözlemciliği biten Yahya Diker ve Halit Gerçeker’e ve hakemliği bırakan  Kuddusi Müftüoğlu ve İsmail Köse’ye hizmetlerinden dolayı plaketle ödüllendirdi.
Plaket verildiği anlarda hem sevinç hem de burukluk yaşandı.
Bizlere veda mesajı gönderen Halit Gerçeker ve Yahya Diker’in  mesajları ise şöyle;
Halit Gerçeker olarak ben 1967 yılında hakemliğe başladım. 25 sene hakemlik yaptım. Bunun 8 senesi Süper Lig hakemliği idi. 1992 yılında hakemliği bıraktım. Süper Lig’de 22 sene gözlemcilik yaptım. Hakemliğe şimdiye kadar tam 47 sene hizmet verdim.
Bu süre içerisinde çok güzel arkadaşlıklar edindim ve çok güzel anılarım oldu. Kimseyle kötü olmadım ve hep dostluğu ve sevgiyi ön planda tuttum. Amacım hakem camiasına en iyi şekilde hizmet etmekti. Bunu da başardığımı zannediyorum.  Birlikte görev yaptığım TFF yönetimlerine, MHK üyelerine, hakemlerimize ve gözlemcilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Camiaya bundan böyle mentör ve BHK üyesi olarak hizmet etmeye devam edeceğim. Buradan herkese selam ve sevgilerimi gönderiyorum.


Yahya Diker’in mesajı;
Değerli Arkadaşlarım,                                                                                                            
1968-1969 sezonunda Denizli’de başladığım hakemlik ve gözlemcilik yaşamımı 2014 sezonu sonu itibariyle  noktalamış bulunmaktayım.
Yaklaşık 45 yıllık  bu süreçte,  günümüzdeki adıyla Süper Lig Hakemliğini de kapsayan Beynelmilel Hakemlik kariyerine kadar yükseldiğim hakemlik ve Üst Klasman gözlemciği yanısıra, derneğimizin İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Gözlemci Kurulu Başkanlığı ve MHK üyeliği gibi çok önemli olan ve önemsediğim görevlerim sırasında;her zaman adaletten, dürüstlükten taviz  vermeden    herkesi kucaklayan bir düşünce  içinde, onurla ve  örnek olabilecek bir anlayışla hizmetlerimi sürdürdüğüm inancındayım.
Görev yaptığım bu sürelerde var ise eğer, istem dışı gönüllerinde kırgınlık bıraktığım tüm arkadaşlarımdan özürlerimi kabul etmelerini umarım.
Bu vesile  ile, birlikte görev aldığım Kurul Başkanım ve Kurul üyesi  arkadaşlarım başta olmak üzere, Merkez Hakem Kurulu Başkanı ve Kurul Üyelerine, Hakem İşleri  Müdürü ve tüm personeline, Gözlemci  arkadaşlarıma,her zaman başarıları ile gurur duyduğum  hakem kardeşlerime, Temsilciler Kurulu Başkanı ve Kurul Üyeleri ile Temsilci İşleri Müdürü ve çalışanlarına,  sağlık,mutluluk ve başarılar dilerim.  
Sevgi ve Saygılarımla,                                                                                                         
Yahya DİKER                                                                                                                                                                          
 
  Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ