" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 9171
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326618
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BOLU İFTARINDA BİRLİK HAKİMDİ!

Tarih:

04 Haziran 2018 Pazartesi 18:58

Okunma:

860

Yorum:

0     Yorum Yaz

BOLU İFTARINDA BİRLİK HAKİMDİ!

BOLU İFTARINDA BİRLİK HAKİMDİ!
TFFHGD Bolu Şubesi her yıl tekrarladığı iftar yemeğini her sene yapmış olduğu iftar yemeğini bu senede tekrarladı.  İftar yemeğinde birlik ve beraberlik rüzgarı esti.

Kimler Katıldı?

İftar yemeğine Bolu Bld. Bşk. Yrd. Necmi ARMAN, İl Emn. Md.A.Adnan ERDOĞAN, MHK Bölge Sorumlusu Metin TOKAT, BHK Üyesi Cengiz AKYÜZ, TFFHGD Bolu Şb.Bşk. Arif ERGÜN ve Gnl.Mrk.Bölge Sorumlusu Özgür UÇAK, TFF il Temsilcisi Celalettin Metin, TÜFAD Başkanı İrfan Ulusan, Bolu ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Salih Aktaş, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, ’ın yanı sıra bir çok davetli, Hakem ve Gözlemciler de katıldı.
İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan MHK üyesi Metin Tokat şunları söyledi; Taban birliklerini burada iç içe görmekten son derece memnun oldum. İHK-Dernek ve taban birlikleri futbol ailesiyle birlikte sırt sırta vermiş futbola hizmet ediyorlar. Geçtiğimiz hafta Ankara’da il hakemlerinin bölgesele terfi koşuları yapıldı. Başarılı olanlar mülakata alınacak. Bolu’dan gelen hakemler, İHK üyeleri ve Bolu TFFHGD birlik ve beraberlikleri dikkatimi çekti. Koşularda hakemler başarılı oldular bunun da karşılığını alacaklardır dedi.
Daha sonra hep beraber hatıra fotoğrafı çektirildi. 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ