" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 5
Bugün Toplam: 152
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633348
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BOLULU HAKEMLER SEZONU OYNAYARAK AÇTI

Tarih:

28 Eylül 2019 Cumartesi 22:23

Okunma:

581

Yorum:

0     Yorum Yaz

BOLULU HAKEMLER SEZONU OYNAYARAK AÇTI

BOLULU HAKEMLER SEZONU OYNAYARAK AÇTI
Bolulu hakemler 2019-2020 Sezon Açılışımızı Gerçekleştirerek yeni sezona merhaba dediler.
 
Bolu Atatürk Stadyumunda düzenlenen sezon açılışına  Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Sekreteri Bölge Sorumlusu Bursa Şube Başkanı Özgür Uçak, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, Bolu Gençlik Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara, Bolu Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim İzci, Bolu Gençlik Spor Şube Müdürü Ramazan Demir, Bolu Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin, Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öztürk, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Salih Aktaş, Boluspor Kulübü Alt Yapı Koordinatörü Yılmaz Özen, Boluspor Kulübü Antrenörleri, Amatör Takım Kulüp Başkanları ve Antrenörleri, Saha Komiserleri, Hakemlerimiz ve Gözlemciler katıldılar.
 
Törende Yaşları Sebebiyle Gözlemciliğe Veda Eden Hasan Bınar, Ali Necip Evren ve İsmail Karaca’ya,  İl Hakem Kurulunda Görev Alan Hayrettin Karaman ve Sadık Öztürk’e Teşekkür Plaketleri Takdim Edildi.
Bölgesel Kadrolara Terfi Eden Eren Celal Kuzeytepe, Yağmur Vural ve Özkan Elikkaya’ya Plaketleri Verilirken Aday Hakemlikten İl Hakemliğine Yükselen Hakemlerimize Kokart ve Başarı Belgeleri Takdim Edildi. 
Törenin Sonunda ise Sezon Açılış Pastası Protokol, Hakemler ve Gözlemciler ile birlikte Kesildi. Pasta kesiminin ardından hakem ve gözlemcilerimiz doyasıya eğlendiler.
 
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
 
.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ