" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 6565
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18394652
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BUNLARI KİM SEÇİYOR?

Tarih:

07 Aralık 2013 Cumartesi 00:26

Okunma:

3815

Yorum:

0     Yorum Yaz

BUNLARI KİM SEÇİYOR?

BUNLARI KİM SEÇİYOR?
 
Değerli okuyucularımız sizlerden gelen isteklere kulak tıkamamızın mümkünatı yok. Yeter ki seviyeli ve olunabilirliği olsun. Bu yazımızda en çok yorum alan ve istek gelen bir konudan bahsedeceğiz.

Hakem Gelişim Kampları…

Bizlere gelen o kadar yorum ve e mailler var ki adeta feryadı figan..Ülkemizin her ilinde Soğuk sıcak, kar kış demeden hakemlerimiz başarılı olmak adına ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar ve sadece terfilerde ve de hakem gelişim kampına çağırmalarda “ADALET” istiyorlar.
İşte bunlardan bir tanesini sizlerle paylaşıyoruz..

Sayın Ercan Durna, Biliyorsunuz “Adalet herkes için geçerlidir. Ülkenin her toprağını karış karış tetkik ediyorsunuz. Vermiş olduğunuz hizmet için sizlere teşekkür ediyoruz.

Gelişmeye açık, keşfedilmeyi bekleyen o kadar genç, dinamik ve akademisyen insan var. Bunlar da adalet bekliyor. Hakem gelişim kamplarına çağrılmak için baban MHK’da mı olacak? Amcan, dayın mı olacak? Lütfen sesimizi duyurun..

Evet, arkadaşlar sizlerden gelen mesajı buraya aktarmakla görevimizi yaptığımızı sanıyoruz. Umarız yetkililer gerekli mesajı alırlar.
Bu arada camiamızın insanlarının kafasında merak edilen bir soru var..! diyorlar ki; Hakem Gelişim Kamplarına çağrılan hakemleri kim seçiyor?
Kafalarda oluşan düşünceler şöyle;

1-      Eğitim Koordinasyon Başkanı Oğuz Sarvan

2-      MHK Bölge Sorumluları..

Bu konuda sizler adına detaylı bir araştırma yaptık. Sizce kim dersiniz?

Tabiî ki MHK..

Bazı hakemler bölge sorumlularına soruyorlarmış; hocam bu seçimleri kim yapıyor diye..

Onlarda şöyle konuşuyormuş; Kardeş Oğuz Başkan seçiyor.. İşte bu sözü söyleyen MHK bölge sorumlusu "külliyen yalan konuşuyor..!

Oğuz Sarvan nereden bilsin ki Afyon’da Ahmet Bayram’ın  iyi bir bölgesel hakemin olduğunu, nereden bilsin ki Urfa’da ki Mikail Cihangir’in gelecekte süper lig hakem adayı olabileceğini nereden bilsin ki; Hatay’dan İrfan Genç’in, Antep’ten Ömer Tevfik Özkoç’un, Maraş’tan Fatih Eskalen’in, Mersin’den Kemal Mavi’nin, Balıkesir’den Arda Özyıldırım’ın iyi yardımcı hakemler olduğunu....
Bu sayıyı çoğaltmak mümkün. Daha nice cevherler var.   
Bu isimleri MHK bölge sorumluları tespit eder. Eğer bu sorumlular, iyi hakemleri tespitlerde zorlanıyorlar ise derslerini iyi çalışmıyorlar demektir.
En son gelişim kampında yaşanan bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Eğitim Koordinasyon Başkanı Oğuz Sarvan, hakemlerle konuşurken başından geçen bir olayı anlatmış..
Oğuz Sarvan’ın eşine bir hakemin Gelişim Kampına çağrılması için ulaşılmış. Eşi, Sarvan’a konuyu açtığında sakın bana hakem adını söyleme ve de bu konuyu derhal kapat demiş.
Burada yaşanan olay benim yukarıda yazdığım yazının ne kadar doğru olduğunun gerçek kesiti değil mi?  
  
    

Etiketler:

Gelişim Kampları

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ