" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.233.221.149
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 1615
Dün Toplam: 5677
Genel Toplam: 17596359
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BURSA YENİ SEZONU İDDİALI AÇTI(2019-2020)

Tarih:

14 Eylül 2019 Cumartesi 00:17

Okunma:

884

Yorum:

0     Yorum Yaz

BURSA YENİ SEZONU İDDİALI AÇTI(2019-2020)

BURSA YENİ SEZONU İDDİALI AÇTI(2019-2020)
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi 2019-2020 sezonunu Büyükşehir Belediye Stadı’nda görkemli bir törenle açtı.

Açılış törenine AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, TFF Dış İlişkiler Yönetim Kurulu Üyesi Buse Arıcı,TFFHGD Genel Merkez Bak. Vekili ve Mhk Bölge Sorumlusu Aytekin Durmaz, TFF Güney Marmara Bölge Müdürü Atila Dönmez, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Abdurrahman Dağlar, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (BASKF) Başkanı Osman Kılıç, İl Hakem Kurulu Başkanı Recep Kayın, İl temailcisi Mustafa Beşen,Saha Komiserleri Derneği Bursa Şube Başkanı Ercan Ütücü, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Süleyman Çelik, Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adem Vural, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Hamdi Cingil, taban birlikleri temsilcileri, hakemler ve aileleri katıldı.


TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı Özgür Uçak, “Sporun dostluk ve kardeşlik ve barış olduğunu ve Fair- Play'in sportmen ce bir yarış olduğu başarılı bir sezon geçmesi için hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sizi en iyi şekilde temsil etmeye,marka değerimizi ve vizyonumuzu daha üst seviyelere çıkarmak için durmadan çalışacağız.  Bursa hakem camiasının daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyoruz. Çalışmalarımız herkesin beğenisini kazanıyor. Bu tabii ki İl Hakem Kurulu’yla uyumlu çalışmalarımızla oluyor” dedi.

İl Hakem Kurulu Başkanı Recep Kayın ise, “Umarım sezonu başarıyla tamamlayacağız. Bu sezon klasman hakemimiz 31’den 41’e yükseldi. Ayrıca 118 il, 142 aday hakemimiz ve 92 gözlemcimiz bulunuyor. Yeni sezonun sahada ve saha kenarında mücadele eden herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Hakem sayısında yüzde 30’luk artış olduğunu söyleyen BASKF Başkanı Osman Kılıç ise “Klasman hakem sayımız da inşallah artar. Bursa amatör sporun başkenti. Geçen sezon 7 bin 100 karşılaşma oynandı. Bunda hakemlerimizin da katkısı oldukça fazla. Hakemler hakkında şikayetler de alıyoruz ancak hakemlerimizin başımızın üstünde yeri var” dedi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar’dan selam getirdiğini belirten TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, “Biz Türkiye’deki tüm hakem kardeşlerimizi düşünüyoruz. Umarım güzel bir sezon geçirirsiniz” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen de “Futbolu güzelleştiren unsurlardan bir tanesi de hakemlerimiz. Üzerinizdeki yükün de farkındayım. Hepinize güzel bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Türkiye Futbol Federsayonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çağlar adına hazırlanan teşekkür plaketini TFF Güney Marmara Bölge Müdürü Atilla Dönmez aldı.

AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen’e teşekkür plaketini TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı takdim etti.

TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı plaketini BASKF Başkanı Osman Kılıç’tan aldı.

TFF Dış İlişkiler Yönetim Kurulu Üyesi Buse Arıcı’ya plaketini TFFHGD Bursa Şubesi Başkanı ve Genel merkez yönetim kurulu üyesi  Özgür Uçak verdi.

BASKF Onursal Başkanı Ayhan Barışıcı plaketini Sakarya İl Hakem Kurulu Başkanı Özgür Aygün’den aldı.

Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri Yavuz Aman ve Ali Büyükkurt’a teşekkür plaketlerini BASKF Onursal Başkanı Ayhan Barışıcı verdi.
Gençlerbirliģi Orhangazi Spor kulübüne paketlerini ise Özgür Uçak ve Ziya Tanoğlu takdim etti

Bursa’nın klasman hakemleri Arda Kardeşler, Ali Saygın Ögel, Hakan Yemişken ve Kemal Elmas’a plaketlerini AK  Parti Bursa Milletvekili Refik Özen takdim etti. Bu arada Bursa’nın diğer klasman hakemi Cihan Aydın ise VAR seminerinde olduğu için açılışa katılamadı.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ