" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 6960
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18395046
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

CAMİAMIZDA NE CEVHERLER VAR

Tarih:

05 Eylül 2013 Perşembe 00:10

Okunma:

4332

Yorum:

0     Yorum Yaz

CAMİAMIZDA NE CEVHERLER VAR

CAMİAMIZDA NE CEVHERLER VAR
Değerli okuyucularımız. Bizler sizlere camiamızın her türlü haberlerini anında duyuruyoruz. Bu haberler bazen üzücü bazen sevinçli oluyor. Evlilik, ölüm, hastalık, başarı haberleri vs. Camiamızda çok da güzellikler ve yapmış oldukları işlerde çok başarılı olanlar da oluyor ki bu da bizleri son derece memnun ediyor.

İşte sizlere böyle bir haber vermek istiyorum. Geçen hafta Sürhat Müniroğlu’nun dekan yardımcısı olduğunun haberini vermiştik. Bir güzel haber de Denizli’den geldi.

Denizli bölgesi il hakemlerinden Yrd. Doç. Dr Engin Tan, Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi (www.pau.edu.tr/teknoloji) Dekan Yardımcısı atandı.


Hakemi,n Sesi’ne haber ulaştığında kendisini aradık önce tebrik ettik daha sonra ise özgeçmişini istedik. İşte kendi kaleminden Engin Tan..

Yrd. Doç. Dr. Engin TAN (
Akademik Özgeçmiş
1979 Aydın doğumluyum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Aydın’da tamamladım. Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimimi, Pamukkale Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Makine Mühendisliği Anabilim Dalı’nda yüksek lisans ve doktora eğitimimi tamamladım. 2002 - 2011 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi, 2011 - 2012 yılları arasında Araştırma Görevlisi Dr. olarak çalıştım. Eylül 2012’de Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü (www.pau.edu.tr/matse) ’ne Yardımcı Doçent olarak atandım ve Eylül 2012 - Temmuz 2013 tarihleri arasında aynı bölümde Kurucu Bölüm Başkanı olarak görev yaptım. Temmuz 2013’ten bu yana da Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi (www.pau.edu.tr/teknoloji) Dekan Yardımcısı olarak görev yapıyorum.
Ayrıca Ağustos 2013’ten bu yana Pamukkale Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Üniversite-Sanayi İşbirliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜSİGEM) (www.pau.edu.tr/usigem) Yönetim Kurulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım.
Bununla birlikte Haziran 2013’ten beri Pamukkale Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesiyim.

Hakemlik Özgeçmişi

2004 yılında Denizli’de açılan “Aday Hakem Kursu” ile futbol hakemliğine başladım. 2005 yılında İl Hakemi oldum ve o tarihten beri İL HAKEMİ olarak  aralıksız olarak görev yapıyorum. Aynı zamanda Futsal-1 kategorisinde Futsal Hakemliği yapmaktayım. 2010-2012 yılları arasında bir dönem TFFHGD Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundum.
Yrd. Doç. Dr. Engin TAN’ı tebrik ediyor görevinde üstün başarılar diliyoruz..

Etiketler:

DENİZLİ'DEN GÜZEL BİR HABER

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ