" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.233.221.149
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 1599
Dün Toplam: 5677
Genel Toplam: 17596343
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ÇORUM'DA AÇILIŞ DAVULLU ZURNALI!

Tarih:

19 Eylül 2019 Perşembe 09:08

Okunma:

721

Yorum:

0     Yorum Yaz

ÇORUM'DA AÇILIŞ DAVULLU ZURNALI!

ÇORUM'DA AÇILIŞ DAVULLU ZURNALI!
TFFHGD Çorum şubesi 2019-2020 futbol sezonunu açtı. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda düzenlenen açılış töreni gelen misafirlere kapı önünde davul zurna ile karşılandı. Gerek Genel Merkez Yöneticileri gerekse Çorumlu misafirler stad önünde davul zurna ile karşılanarak nostalji yapıldı.
 
Açılışa TFFHGD Genel Başkanı Dr.Abdurrrahman Arıcı, MHK üyeleri M.Zihni Aksoy, Turgay Güdü, Ordu İHK Başkanı ve Genel Merkez yöneticisi Kahraman Minnet, Ankara İHK Başkanı Adem Aydın katıldı.
Arıcı ve yanında ki heyet, Çorum Valiliği, Belediye Başkanlığı Emniyet Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü'ne Ziyaretler yaptılar.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, Çorum ziyaretinde Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşkın, Emniyet Müdürü Murat Kolcu ve Gençlik Spor İl Müdürü Haşim Eğer’i ardından da Hakem Derneği binasını ziyaret etti.
Ziyarette Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumluları Zihni Aksoy ve Turgay Güdü, Ankara İl Hakem Kurulu Başkanı Adem Aydın, Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, Dernek Genel Sekreteri Bayram Kiraz, Dernek Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Altındağ Gençlik spor İlçe Müdürü Abdullah Ayar ile birlikte Çorum Dernek Başkanı Durmuş Buyruk ve Çorum İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey ile yöneticiler katıldılar.
Tüm ziyaretlerde samimiyet dolu sohbetler yapılırken, Genel Başkan Arıcı, Çorum ve Türk Hakemliğine İl bazında verilen desteklerden dolayı Çorum Mülki Amirlerine teşekkürlerini iletti.

Final Anitta Otel’de 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı ve beraberindeki heyet akşam yemeğinde Anitta Otel’de ağırlandı. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ında yapılan sezon açılışının ardından Anitta Otel’de Hakem Derneği tarafından düzenlenen yemeğe Vali Yardımcısı Tamer Orhan, Gençlik Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Merkez Hakem Kurulu Üyesi 3. Bölge Sorumluları Zihni Aksoy ve Turgay Güdü, Ankara İl Hakem Komitesi Başkanı Adem Aydın, Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, Dernek Genel Sekreteri Bayram Kiraz, Dernek Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Altındağ Gençlikspor İlçe Müdürü Abdullah Ayar, ASKF Başkanı Sefer Kurtaran ile Çorum Hakem Derneği ile İl Hakem Komitesi Başkan ve Yöneticileri ile birlikte Çorum Klasman Hakemleri katıldılar.
Yemekte Çorum ve Türk hakemliği üzerine yapılan sohbetlerin ardından Hakem Derneği tarafından Genel Başkan  Dr. Abdurrahman Arıcı ve eşi Kadriye Arıcı ile MHK üyeleri Zihni Aksoy ve Turgay Güdü ve Dernek Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu il Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet'e isimleri yazılı özel yapım bakır semaverler hediye edildi.

Katkıda bulunanlara plaket

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği sezon açılış törenine katkıda bulunanlara teşekkür plaketleri verildi. Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stad’ında düzenlenen törende ilk olarak Çorum Şubesi tarafından sezon açılış törenine katılan Dernek Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ile Merkez Hakem Kurulu Üyeleri Çorum’un da içinde bulunduğu bölge sorumlusu Zihni Aksoy ve Trabzon Bölge Sorumlusu Turgay Güdü’ye plaket hediye edildi.
Çorum’da hakem camiasına verdikleri desteklerden dolayı Vali Mustafa Çiftçi adına Vali Yardımcısı Tamer Orhan’a, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın adına Başkan Yardımcısı Turhan Candan’a, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Haşim Eğer’e teşekkür plaketi verildi.
Çorum Şubesi yönetimi tarafından ayrıca açılış törenlerine katılan AK Parti Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Vali Yardımcısı Tamer Orhan’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan’a birer düdük maketi hediye verildi.

Zihni Aksoy'dan Başarılı Sezon Temennisi

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve 3. Bölge Sorumlusu Zihni Aksoy sezon açılış töreninde yaptığı konuşmada Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp'in selamlarını iletti ve Çorum'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Aksoy; 2019-2020 Futbol sezonunda tüm futbol camiasına özellikle hakem camiasına başarılar dileklerini iletti.

Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’dan hakemlere laptop sözü

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan futbol hakemlerine yeni sezonda başarılar diledi. Açılış töreninde konuşan Ahmet Sami Ceylan ‘Böyle ışıl ışıl parlayan hakemlerimizin gelecekte çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Sizlere bu noktada destek vermek bizim görevimiz. Eksikleriniz noktasında Genel Başkanımız Abdurrahman Arıcı masaüstü bilgisayar hediye etti. Bana da laptop düştü. Yeni sezonda hakemlerimizin daha iyi şartlarda çalışabilmesi için laptop hediye edeceğim. Sağlık her şeyin başında gelir. O yüzden yeni sezonda önce sağlık sonra başarı diliyorum’ dedi.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ