" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 2692
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965797
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DENİZLİ'DE HAKEMLERE SALDIRI!

Tarih:

23 Nisan 2018 Pazartesi 14:27

Okunma:

2023

Yorum:

0     Yorum Yaz

DENİZLİ'DE HAKEMLERE SALDIRI!

DENİZLİ'DE HAKEMLERE SALDIRI!
Denizli’de fanatikler hakeme saldırdılar.

Fanatiklerin olayları dinmek bilmiyor. Fanatizmin bu haftaki adresi Denizli oldu.

22.Nisan 2018 Tarihinde İlbazı  Stadı’nda oynanan Denizli 2. Amatör Lig, Yeşil Çınar Adalet Spor futbol takımları arasındaki müsabakanın 60. Dakikasında hakem Gökhan Uz'a Yeşil Çınar Futbol kulübü oyuncularınca fili saldırıda bulunuldu.

Dernek yönetimi bu olayı kınadı ve 6222 sayılı kanun kapsamında fiili saldırıyı gerçekleştiren kişi ve kişiler hakkında en ağır ceza alması hususunda yapılması gerekenleri yapacaklarını ifade ettiler.

Dernek yönetimi başkanı Av. Emrah Bayrakçı, şunları söyledi; Yapılan bu saldırının sporla alakası yok. Bizler fair Play ruhu içerisinde hareket ediyoruz. Spor, barış, dostluk ve kardeşlik diyoruz. Ancak bazı kendini bilmez insanlar olmaması gereken şekilde davranıyorlar ve saldırıda bulunuyorlar.

Bizler bu konunun takipçisi olacağız. Cumhuriyet Başsavcılığına başvurumuzu yaptık, olayla ilgili soruşturma başlatılmıştır. İlgili disiplin kurullarınca da bu eylemi gerçekleştiren kişiler ve takıma da en ağır cezayı vereceği konusunda kuşkumuz bulunmamaktadır.

Başkan Bayrakçı ayrıca olayların büyümesini ve hakem arkadaşımızın daha büyük bir fiili saldırıya maruz kalmasını engelleyen Alparslan spor kulübü yöneticileri Gökmen Bayındır’a ve İlbazı sahası çalışanlarına da teşekkür ederiz dedi.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Volkan ÇALHAN
Geçmiş olsun gökhan hocam. Aziz hocam dediklerinize aynen katılıyorum. Bu saldırıyı gökhan hocamızın şahsına değil tüm hakem camiasına yapılan saldırı olarak görmek lazım. Allah tekrarını göstermesin. Tekrardan geçmiş olsun gökhan hocam. Her zaman yanındayız.
24 Nisan 2018 Salı 11:38
Aziz Olcay OLGAÇ
Geçmiş olsun Gökhan kardeşim. Bu saldırılar şahsına değil tüm hakem camiasınadır. Senin yanındayız kardeşim.
23 Nisan 2018 Pazartesi 15:07

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ