" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.172.216.163
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 305
Dün Toplam: 4725
Genel Toplam: 18048089
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2019

Tarih:

30 Mayıs 2019 Perşembe 10:31

Okunma:

2319

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2019

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI 2019
Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı
 

Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!
 
Yunus Yıldırım TFFHGD Başkanvekili


Tüm İslam aleminin ve camiamızın Ramazan Bayramlarını en içten duygularımızla kutlar, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar geçirmeyi temenni ederiz.
Ahmet Şahin TFFHGD Başkanvekili


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun...

Özgür Uçak TFFHGD Yönetim kurulu üyesi ve Bursa Şube Başkanı

 
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
Özgür Aygün TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi ve Sakarya Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..
Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube BaşkanıCamiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

Raci Köprülü TFFHGD İzmir Şube Başkanı

Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı

 Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz. 
Melahat Öğretmenoğlu

Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun...
Samet Çiçek TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi ve Samsun Şube Başkanı

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.
Ali Karatutlu TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı


Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.
Bayram Kiraz TFFHGD Dernek Müdürü

İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz.. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.
Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

 Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan  Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
İ. Çağlar Uyarcan TFFHGD Manisa Şube Başkanı

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı

 
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. 
Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Murat Öztürk TFFHGD Bitlis Şube Başkanı

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Adem Nazlı TFFHGD Yozgat Şube Başkanı


Tüm hakem camiasının ve ülkemiz insanının Ramazan Bayramlarını canı gönülden kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz. 
Necati Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı

Futbol ailesinin, hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı nice bayramlar görmelerini dilerim.
Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarınızı bile tebessüme çevirsin. Tüm inananların ve hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.
Murat Kömürcü TFFHGD Gümüşhane Şube Başkanı

Ramazan Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı


Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına, sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olması temennisiyle; Ramazan Bayramını tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileği ile İyi Bayramlar…
Taner Tuncer TFFHGD Karabük Şube Başkanı


Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

Tüm inananların, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler geçirmelerini dileriz.
Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı

Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerini hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülününüz hiç solmasın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun...
Ahmet İlhan Aydın TFFHGD Kütahya Başkanı

Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, Sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyoruz.
Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerini hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülününüz hiç solmasın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun...
Sezai Damdelen TFFHGD Hatay Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.
Hasbi Dede TFFHGD Giresun Şube Başkanı

Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun. Camiamıza en içten selamlarımızı gönderiyoruz.

Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
 

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
Kemal Savaş TFFHGD Niğde Şube Başkanı

Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
İbrahim Gök TFFHGD Ardahan Şube Başkanı

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı 


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı


Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı

İslam’ın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun, tüm camiamızın bayramı mübarek olsun.
Murat Tavukçu TFFHGD Nevşehir Şube Başkanı

 Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.
Rüstem Benzer TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı


"Mübarek ayların tacı Ramazan Bayramı, başta tüm Müslüman aleminin, ülkemizin ve hakem camiasının Bayramı mübarek olsun"
 
Tülay TAPCI / Adana Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ