" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 9211
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326658
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

06 Haziran 2018 Çarşamba 00:25

Okunma:

2960

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

DERNEKLER RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI
İslam Aleminin, Tüm futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramını  kutluyor, Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu Bayram diliyorum.

Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı

 
Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…


Yunus Yıldırım TFFHGD Genel Başkan Vekili ve Üst Klasman Gözlemcisi

Tüm Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Ahmet Şahin TFFHGD Genel Başkan Vekili ve Üst Klasman Gözlemcisi

  İslam Aleminin, Ulusumuzun ve futbol ailesinin mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.


Süleyman Abay TFFHGD İstanbul Şube Başkanı ve A Klasman Hakemi
Bin damla serilsin yüreğinize, bin mutluluk dolsun gönlünüze, bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun... Hakem camiasının Ramazan Bayramı mübarek olsun!
 
 Ali Uluyol TFFHGD Ankara şube yönetimi adına
 

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, en başta hakem camiamız olmak üzere, Yüce Türk milletimize ve tüm İslam alemine huzur, sağlık,mutluluk getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.

TFFHGD İzmir Şube Başkanı Raci Köprülü


Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…
 
Özgür Uçak TFFHGD Bursa Şube Başkanı ve TFFHGD Genel Merkez Yöneticisi
 

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Tüm Ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor üstün başarılar diliyorum.
 
Bilal Köseoğlu TFFHGD Amasya Şube Başkanı
 
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!
 
Nuri Karahançerli TFFHGD Kayseri Şube Başkanı
 
 
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını tebrik ederim.


Ali Karatutlu TFFHGD Kahramanmaraş Şube Başkanı
 
İslam'ın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun Ramazan bayramınız mübarek olsun.


TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün


Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı
 
 
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.
 
Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı
 
İslam aleminin, ulusumuzun ve hakem camiasının Ramazan Ramazan Bayramını tebrik eder, salık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dilerim.

MMetin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı
Tüm Müslüman aleminin, Ulusumuzun, Futbol Ailemizin, Futbol Hakem Camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.
 
Ömer Teyfik Özkoç TFFHGD Gaziantep Şube Başkanı

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Camiamızın Ramazan Bayramı kutlu olsun.Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı

 
Tüm Müslüman âleminin, Ulusumuzun, Hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
 
Çetin Güçyetmez TFFHGD Sivas Şube Başkanı


En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun…


Hasbi Dede TFFHGD  Giresun  Şube Başkanı 


Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Seyfullah Kaya TFFHGD Hakkari Şube Başkanı   

Dünya’da ve ahret’te hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Tülay Tapçı  TFFHGD Adana Şube Başkanı

Tüm İslam Aleminin, ülkemizin ve hakem camiasının Ramazan Bayramlarını kutlar, esenlikler ve mutluluklar dileriz.

TFFHGD Afyonkarahisar Şubesi Adına Başkan Mehmet Aydın

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun...
 
TFFHGD Çankırı Şubesi adına Başkan Seda İnandıkHakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramını sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!

Ali Zağlı
TFFHGD Genel Merkez Yöneticisi ve Muğla Şube Başkanı

Çılgınca esen rüzgâr, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız mübarek olsun herşey istediğiniz gibi olsun.
.

Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
 
Samet Çiçek TFFHGD Samsun Şube Başkanı

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Emrah Bayrakçı  TFFHGD Denizli Şube Başkanı

En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Mübarek Ramazan bayramı size ve ailenize bol mutluluk, bol huzur ve refah bir hayat getirsin, Bu bayramın güzelliğini ve bereketini evinize getirsin. Kalbinize iman nefesine güç versin. Ramazan bayramınız mübarek olsun..

Arif Ergün TFFHGD Bolu Şube Başkanı
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dileriz.

 

Ahmet İlhan Aydın Kütahya  Şube Başkanı
 
Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı
Futbol ailesinin ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayram ve yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Bilal Turan TFFHGD Edirne Şube Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!


Taner Coşkun TFFHGD Genel Merkez Yöneticisi ve Van Şube Başkanı- Bölgesel Gözlemci
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.

Erdal Delihacıoğlu TFFHGD Kilis Şube Başkanı
İslam aleminin, futbol ailesinin ve hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.

Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.


Murat Türkoğlu TFFHGD Bayburt Şube Başkanı
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!

Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı
İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz.. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.

Sezai Damdelen TFFHGD Hatay Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Adem Nazlı TFFHGD Yozgat Şube Başkanı

Futbol ailesinin ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı ve yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Necat Geçer TFFHGD Muş Şube Başkanı

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Ata Yıldırım TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Şube Başkanı

Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Tüm günlerinizin bayram tadında geçmesi dileğiyle Ramazan Bayramınız Kutlu olsun.
 
Bilal Kunt TFFHGD Kastamonu Şube Başkanı

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…Cumhur Altay TFFHGD Manisa Şube Başkanı

Her bayram biraz sevinç birazda huzurdur, aslında özlemdir, hatırlanmak isteğidir, zaman direniştir, umut tadında mutlu bir bayram dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.

Dursun Ali Yılmaz TFFHGD Tekirdağ Şube Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..

Uğur Doğan TFFHGD Konya Şube Başkanı
 
Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

İbrahim Deniz TFFHGD Burdur Şube Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Faruk Bülent Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına, sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olması temennisiyle; Ramazan Bayramını tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileği ile İyi Bayramlar…
 
Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ