" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 100.24.113.182
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 5950
Dün Toplam: 14653
Genel Toplam: 19838420
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/ADANA

Tarih:

17 Kasım 2020 Salı 18:30

Okunma:

3621

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/ADANA

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/ADANA
 Değerli okuyucularımız.. Bilindiği üzere hakem derneklerinin ocak ayından itibaren seçimleri olacak. Eğer pandemiden dolayı izin verilirse..
 
Bu arada dernek şubeleri 3 yıl içerisinde yapmış oldukları faaliyetler çerçevesinde, seçimde tekrar üyelerinin karşısına çıkacak.
 
Bu bağlamda sayfalarımızı tüm illerdeki şubelere açtık. Yapmış oldukları faaliyetleri kamuoyuna sunmalarını istiyoruz.
 
İlk olarak Adana şubesi ile başlıyoruz.
 
Bu konuda dernekler bizlerle görüşebilirler.
 
 
"HER ŞEY ADANA HAKEMLİĞİ İÇİN"
 
 
Şube başkanı Tülay Tapçı bakın neler söyledi; Yaklaşık olarak 3 yıllık görev süremizi tamamlamak üzereyiz. Gerçi malum olan yasal mahkeme sürecimiz hala devam etmesine rağmen zor olan bir ildir Adana'da yöneticilik yapmak.  Derneğimizi ve tüm evrakları yaklaşık olarak 5 ay bizim yönetime vermediler. Hala eski yönetimden hiç bir şeyi devr almadık. Buna rağmen mücadelemizi hiç bir zaman yılmadan sürdürerek "HER ŞEY ADANA HAKEMLİĞİ İÇİN" değerli büyüğümüz, duayenimiz rahmetli İlyas AYAN hocamızın misyonu doğrultusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz. İlimiz takımları Süper Ligde yok iken biz ilimizi 2 Süper Lig Hakemi ve 3 de Süper Lig Yardımcı Hakemi ile temsil etmekteyiz. 
Genel Başkanım Sayın Abdurrahman ARICI hocamızdan Allah razı olsun bizleri ve Adana’yı çok önemsiyor, değer veriyor ve fazlası ile destekliyor.
Ondan aldığımız sinerji ile bizde hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. 
Görev süremiz içerisinde, 3 sezon boyunca Hakemlerimizin ücretsiz sağlık raporu almalarını sağladık. 
Sponsorlarımızın verdiği desteklerle açılışlarımızda hakemlerimizin her türlü ihtiyaç duyulan tüm malzemelerini ücretsiz temin ettik. 
Yine Ana Sponsorumuz olan Özel Adana Hastanesinin ciddi indirimleri ile sağlık hizmetlerinden hakem ve gözlemcilerimizin faydalanmasını sağladık. 
Görev süremiz olan 3 yıl içerisinde “her sezon kendi imkanlarımız ile 2 kez Eşofman bir kez de Yağmurluk dağıttık. 
Genel Merkezimizin bir toplantısının Adana da olmasının verdiği ev sahipliği onoresini ve yöneticilerimiz ile üyelerimizin birleşmelerine ve FİFA ve Süper Lig Hakemleri ile tanışmalarına vesile olduk. 
Her zaman gururla bahsettiğimiz ve insanlar ölmeden önce de Onore edilmeli felsefesi ile duayen hocamız Rahmetli İlyas AYAN hocamızın ismini dernek binamızın adı olan” İLYAS AYAN HAKEMEVİ” olarak değişmesini Genel Merkez Yönetim Kurul kararı ile sağladık. 
Adana ilçe belediyemiz olan Çukurova Belediyesinin verdiği destekler ile uzun yıllardır çatısı akan binamızın tamir ve tadilatlarını yaptık. 
Yine Camiamıza geçmiş yıllarda hizmet etmiş, MHK üyeliği yapmış Rahmetli Orhan DEMİR hocamızın ismini Dernek bina içerisinde bulunan toplantı salonunun ismini ORHAN DEMİR EĞİTİM VE TOPLANTI SALONU olarak adledilmesini ve hocamızın unutulmamasına vesile olduk. 
Hizmetlerimiz çoktur, aklımıza gelenler bunlar ama en önemlisi Adana gibi zor gözüken bir İl de gereken birlikteliği sağladık dersem yeridir. Bunu da zaman içerisinde sizler göreceksiniz. 
Kamuoyuna sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

TFFHGD ADANA ŞUBE YÖNETİMİ ADINA BAŞKAN TÜLAY TAPÇI


 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ