" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.97.64
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 6305
Dün Toplam: 15564
Genel Toplam: 21097268
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/SAKARYA

Tarih:

23 Aralık 2020 Çarşamba 21:57

Okunma:

12038

Yorum:

0     Yorum Yaz

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/SAKARYA

DERNEKLER YÜZLEŞİYOR/SAKARYA
Dernekleri tanıtmaya devam ediyoruz. Türkiye’deki önemli illerden bir tanesi de Sakarya. TFFHGD Sakarya şubesi bize göre Türkiye’nin en başarılı derneklerinden biridir.

Neden derseniz bu ilimizde olan dernek tesisleri hiçbir ilimizde yok da ondan. Gerçektende kendilerini tebrik ediyoruz.
Açılışa bizzat iştirak ettik.

Bu tesisin kazandırılması konusunda  Sakarya İHK Başkanı Özgür Aygün’ün çok büyük çabaları oldu. Başka bir yerde onun heykelini dikerlerdi. Ama ona ne yaptılar? Mahkemeye verdiler. Mahkeme sonuçlandı Özgür Aygün haklı bulundu.
O ise şimdi İHK Başkanı ve Genel Merkez yöneticisi olarak Türk hakemliğine hizmet ediyor.

Özgür Aygün diyor ki; Dernek başkanlığını çok güvendiğim ve inandığım Ahmet Öztürk’e bırakmanın gönül rahatlığı içerisindeyim. Hizmetlere kaldığımız yerden devam ediyor ve başarılı olacaktır.

Başkan Ahmet Öztürk’e derneği sorduğumuzda bakın bizlere neler anlattı?
 
DERNEK BİNASI
Sakarya Hakemliği için söz verdiğimiz dernek binamız bir önceki yönetimimizin göstermiş olduğu çabalarla birlikte hizmete girmiştir. Hakemlerimiz artık dernek binamızın hemen yanında yer alan atletizm pistinde antrenmanlarını yapabilmekte, sonrasında dernek binasına gelerek istirahat edebilmekte veya İHK tarafından verilen eğitimlere katılabilmektedir.
Sakarya Büyükşehir Belediyemizin katkılarıyla Hakem ve Gözlemci Evi’nin yer aldığı alan, bir spor kompleksine çevrilmiş durumdadır. Bu alanda bölgesel koşulara da ev sahipliğinde bulunan ilimize gelen hakemlerimiz, uluslararası ölçülerde olan atletizm pistinde koşularını koştuktan sonra, dernek binamıza gelerek eğitimlere katılmışlardır.
PANDEMİ SÜRECİNDE ZİYARETLER
Pandemi sürecinde tüm duayenlerimiz tek tek evlerinde ziyaret edilmişlerdir. Bir ihtiyaçlarının olup olmadığı sürekli olarak takip edilmiştir. Ayrıca tüm hakem ve gözlemcilerimizle de sürekli irtibat halinde bulunulmuş, tüm üyelerimizin olası ihtiyaçlarına anında yanıt verilmeye çalışılmıştır.
 
Klasman Hakemleri
 
Sakarya İli 1 üst klasman hakemi, 2 üst klasman yardımcı hakemi ve 2 klasman hakemi olmak üzere toplamda 35 klasman ve bölgesel seviyede hakemiyle bölgesinde emin adımlarla ilerleyen ve hakem kadrosunu güçlendiren bir il olmayı sürdürmektedir.

SAKARYA FYS SİSTEMİ

Sakarya Futbol Yönetim Sistemini hayata geçirdik. BU sayede hakem ve gözlemcilerimiz maçlarını sistem üzerinden kendilerine gelen kısa mesajla alabilmektedirler. Ayrıca raporlarını da gene sistem üzerinden yazabilmektedirler.
 
İFTAR YEMEKLERİ

Düzenlediğimiz iftar yemekleriyle her kuşaktan hakem ve gözlemcinin bir araya gelmesini sağlayarak geçmiş ile gelecek arasında köprü olmayı sürdürdük. Manevi değer ve öneme sahip böyle gecelerde, Değerli Genel Başkanımız başta olmak üzere, pek çok ilimizden hakem ve gözlemci kardeşlerimizi ağırlama şansına sahip olduk.
 
SEZON AÇILIŞLARI

Sezon açılışlarımızı onurlandıran genel başkanımıza, İlimiz valisine ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız başta olmak üzere, tüm duayenlerimize ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

DERNEK YÖNETİCİLERİNİ TANIYALIM

 
Hakem ve gözlemci olarak Sakarya hakemliğini temsil etme şansına sahip oldu. Son 1,5 yıldır da dernek başkanlığı görevini yürütüyor. Sakarya'ya hizmet etmekten onur duyan biri. Evliyim ve 2 çocuk babası.
 
1981 İzmir doğumlu..Metalurji ve malzeme mühendisi. Özel bir şirkette yöneticilik yapıyor. 2001 yılında hakemliğe başladı 11 yıl profesyonel hakemlik yaptı. 2016 ‘dan bu yana il gözlemcisi olarak görev yapıyor.
Evliyim ve 7 yaşında 1 kız çocuğu var.
 
1979 senesinde Geyve ilçesinde dünyaya geldi.2001 senesinde hakemliğe başladım. Özel bir şirkette idareci olarak çalışıyor.
Evli bir erkek ve bir kız çocuk olmak üzere 2 çocuk babası.
 

 1996 yılından beri hakem ve gözlemcilik yapmaktadır. Daha önceki yıllarda da gerek dernekte gerekse de il hakem kurullarında çeşitli görevlerde bulundu. Evli ve 2 çocuk babası.
 

1984 Yılında Karasu ilçesinde doğdu. 11 yıldır hakemlik yapmakta. Tıbbı sekreter olarak Fatma Hanım Aile Sağlığı Merkezinde çalışıyor. Sakarya Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri derneğinde üye olarak görev yapan Bıçak, Evli ve bir erkek, bir kız çocuğu var.
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ