" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 102
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633298
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

DİYARBAKIR'DA KADIN HAKEME SALDIRI

Tarih:

03 Ağustos 2019 Cumartesi 23:34

Okunma:

1914

Yorum:

0     Yorum Yaz

DİYARBAKIR'DA KADIN HAKEME SALDIRI

DİYARBAKIR'DA KADIN HAKEME SALDIRI
28.07.2019 tarihinde Seyrantepe tesislerinde Dicle Masterlar-Yeşil Yıldız Masterlar, Master Lig müsabakasında karşı karşıya geldiler.
Edindiğimiz bilgilere göre; İHK tarafından görevlendirilen Kadın Bölgesel Hakem Perihan İlçektay Müsabakanın 60. Dakikasında Dicle MASTERLAR takımından 7 forma numaralı Mehmet Emin Hazar,  yapmış olduğu kontrolsüz hareket sonrası sarı kart gösterdi.
Kararı beğenmeyen Mehmet Emin Hazar,  KBH Perihan İlçektay’ın üzerine doğru yürüyerek küfür ve hakaretler savurmuş ardından kırmızı kartla oyundan ihraç edilmiştir.
Bunu kabullenemeyen ve kendini sporcu zanneden bu şahıs kadın hakeme sözlü olarak şiddeti yetmediğini düşünüp kadın klasman hakeme tekme atarak da ciddi bir şekilde sakatlanmasına sebep olacak şekilde darp etmiştir.

Kendini sporcu zanneden bu maganda aslında sporun “Fair Play”ruhuna saldırmıştır.

Bu zavallı şahıs için gerekli şikayetler yapılmış.

TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’dan bu konunun üzerine gitmesini ve gerekli cezanın alınması hususunda özel bir çaba göstermesini camia adına bekliyoruz.
    

Etiketler:

YORUMLAR

Ankaralı Hakem
Ercan Hocam merhaba, yıllar önce başımıza gelmedik şey kalmadı. Yumruk yediğimizle kaldık. Hakem adli konularda tamamen yalnızdır bunu kimse unutmasın. Federasyon asla destek olmuyor. KArdeşimize geçmiş olsun ama bu yolda yalnız olduğunu bilsin.
07 Ağustos 2019 Çarşamba 08:52
Hakem 21
Diyarbakır da bir İHK var dillere destan, İbrahim bozan denen iş bilmez, hakemlik nedir bilmez, yöneticilik alakası olmayan birini başkan olursa sonucu bu olur, gece saat 23:00 da futbolun kurtlarının öakallarının yer aldığı Bi lige kadın Hakem atanıyor, bu nasıl Bi iş bilmezliktir, şirin uslu denen Hakem atama sorumlusu ne yaptığını bile bilmiyor 3-5 hakemle lig bitiriyor, oğlu zaten dillere destan ne kadar oynanmayan müsabaka varsa oğluna yazmakla meşgul olduğu için o saatte oraya kadın hakemin gönderilemeyeceğini akıl edenemiş demek, oğlu Veysel olsa o saatte oraya yollarmıydı, yollamazdı zaten yollamadıda ahh ahh Diyarbakır ım kimlere kalmış.
04 Ağustos 2019 Pazar 14:35
Yusuf Bumin Takmaz
Bu sporcu ( hatta insan ) müsveddesinin lisansı derhal iptal edilerek; Türkiye sınırları içinde ( halı sahada bile olsa ) oynamaktan ömür boyu men edilmelidir.
04 Ağustos 2019 Pazar 10:24

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ