" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.108.191
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 5841
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18730874
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ESKİŞEHİR 2015-2016'YA HAZIR

Tarih:

19 Eylül 2015 Cumartesi 14:01

Okunma:

2041

Yorum:

0     Yorum Yaz

ESKİŞEHİR 2015-2016'YA HAZIR

ESKİŞEHİR 2015-2016'YA HAZIR
Türkiye Faal Futbol hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Eskişehir Şubesi olarak düzenlenen 2015-2016 sezonu açılış töreni Eskişehir Atatürk stadın da yapıldı.

Açılış törenine, MHK Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Erdal GÜLEÇ, TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Aytekin DURMAZ, TFF MHK 2.Bölge Bölgesel Kurul Üyeleri Hakan SİVRİSERVİ ve Selçuk KAYA, Eskişehir Milletvekili Utku ÇAKIRÖZER, Odunpazarı Belediye Başkanı  Kazım KURT, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet ATAÇ,  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin AKSOY, Eskişehir ASKF Başkanı Sadri ATAM, Eskişehir Saha Komiserleri Derneği Başkanı Şener ASLAN, Eskişehir Spor Kulübü Başkanı Mesut HOŞCAN, Büyükşehir Belediyesi Spor İşleri Müdürü Neşet ARDUÇ, Eskişehir’in Bölgesel ve amatör Lig Takımlarının Başkan ve yöneticileri, Hakem ve Gözlemcilerin eş ve çocukları katıldı.

Tören Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşları, Aziz Şehitlerimiz ve  Ebediyete intikal etmiş tüm hakem ve gözlemciler için yapılan Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başladı.

Törende ilk konuşmayı yapan TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı İlhami CAN  "2015-2016 Sezonunun Hakem ve Gözlemcilerimize hayırlı olsun, davetimizi kırmayıp gelen tüm davetlilerimize teşekkür ederim. Tüm liglerde görev yapan hakem ve gözlemci arkadaşlarıma kazasız, belasız, sağlıklı, mutlu ve başarılı sezon geçirmelerini diliyorum.”  dedi.

Törende konuşan İl Hakem Kurulu Başkanı Mesut ÇARIK   "Kısa bir süre önce yönetime gelen kurulumuz devralmış olduğu bayrağı daha da yukarılara taşıyacaktır. Eskişehir hakem ordusu genç ve dinamik bir şekilde geliyor ve bu ordu tüm liglerde başarılı olacak önümüzdeki yıllarda üst liglerde birçok hakemimizi izleyeceğiz. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için bu bilinçle çalışıyoruz. Yeni sezon hakem ve Gözlemcilerimize hayırlı olmasını diler katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.” dedi.

MHK Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Erdal GÜLEÇ Eskişehir in her zaman Hakemlikte lokomotif bir kent olduğunu üst liglerde başarılı hakemlerin artacağına inancının olduğunu söyleyerek hakemlerin daha da çok çalışması tavsiyelerinde bulundu Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.

TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Aytekin DURMAZ da başarının birlik beraberlikten geçtiğini hakem arkadaşların takım ruhu içerisinde birbirlerine destek olarak başarıya daha çabuk ulaşacaklarını belirtti. Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.

Daha sonra konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin AKSOY Eskişehir Hakem ve gözlemcileri derneğinin  her zaman olduğu gibi yine camialarına  yakışır çok güzel bir açılış yaptığını bunun içinde herkesi tebrik ettiğini söyledi.Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar diledi.
TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman ARICI nın Yeni sezonda hakem ve gözlemcilere başarılar dileği mesajı okundu.

Program geçtiğimiz dönemde Eskişehir iline hizmet etmiş İl Hakem Kurulu Başkan ve üyelerine TFFHGD Eskişehir şubesinin plaket  sunumuyla devam etti.

Sezon açılışına değerli vakitlerinden zaman ayırarak katılan MHK Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Erdal GÜLEÇ, TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu Aytekin DURMAZ, TFF MHK 2.Bölge Bölgesel Kurul Üyeleri Hakan SİVRİSERVİ ve Selçuk KAYA ya TFFHGD Eskişehir Yönetim Kurulu adına Belediye Başkanlarının Şehri temsilen hatıra olarak küçük bir Lületaşı hediyeleri sunuldu.

Sonrasında kurban kesimi ve fotoğraf çekimi ile devam eden program açılışa katılan misafirlere ikramlarla son buldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ