" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 9195
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326642
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ESKİŞEHİR İFTARDA FUTBOL AİLESİNİ BULUŞTURDU

Tarih:

07 Haziran 2018 Perşembe 23:20

Okunma:

1107

Yorum:

0     Yorum Yaz

ESKİŞEHİR İFTARDA FUTBOL AİLESİNİ BULUŞTURDU

ESKİŞEHİR İFTARDA FUTBOL AİLESİNİ BULUŞTURDU
Etkinlik değince akla gelen illerin başında gelen Eskişehir bu senede verdiği iftar yemeği ile yine dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.
TFFHGD Eskişehir şubesi başkanı Metin Gündüzler, ağabeylerinden aldığı bayrağı daha da yukarılara çekmeye kararlı.
İftar yemeği Trakya restaurant’ta verildi.  iftar yemeğinde en çok dikkat çeken kare ise BHK-İHK ve Dernek üçgeninin birbirlerine kenetlenmesi görüntüsüydü.
Yemeğe TFFHGD Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Sivriservi, BHK üyesi ve Klasman Gözlemcisi Mesut ÇarıkİHK Başkanı Recai Yaşar,  Tepebaşı belediye başkan yrd. Erdogan Aydogmus, Halit Gerceker, TÜFAD  Başkanı  Ahmet Bingöl, gözlemciler ve hakemler, taban birlikleri katıldılar. 
Etiketler:

YORUMLAR

MEHMET SAİM ULUTAN
Eskişehir \'de her şey güzel ama ah de vefa yok, Eskişehir \'e sonradan katılan hakem ve gözlemciler gözlerden ırak oluyor. Ankara \'dan gelen Alperhan Traş Klasmana alınmayınca hakemliği bıraktı, Yazık oldu oysa çok iyi bir hakemdi. Ankara \'da ve Bursa \' da hakemlik yapan Berkay Şenyel çok iyi hakem olmasına rağmen bir türlü yükselemedi, İstanbul ve İzmir hakemleri merdivenleri nasılda çabuk çıkıyorlar, Eskişehir faal futbol hakemleri derneği üyeleri bir düşünseler, yaptıkları etkinliklere ( kokart gecesi ve İftar yemeğine ) eski ve yeni hakem ve gözlemcilerini çağırmadıklarını bir düşünseler çok iyi olur. Yine de yaptıkları etkinliklere Çağırmadıkları ve çağıranlar adına derenek yöneticilerine çok teşekkürler ederim. Sevgi ve saygılarımla. Eski Milli futbol hakemi - Eski T.F.F Klasman Gözlemcisi.
24 Haziran 2018 Pazar 18:19

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ