" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.94.202.88
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 924
Dün Toplam: 7547
Genel Toplam: 16877154
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ETEM ATASOY YOĞUN BAKIMDA!

Tarih:

25 Haziran 2019 Salı 19:59

Okunma:

1753

Yorum:

0     Yorum Yaz

ETEM ATASOY YOĞUN BAKIMDA!

ETEM ATASOY YOĞUN BAKIMDA!
Ankara Bölgesi eski A klasmanı (şimdiki Üst klasman) hakemlerinden ve TFFHGD Genel Başkan Yardımcılığı ve genel sekreterliğini yapan Etem Atasoy dün sabah sporu için yürüyüşe çıkar ve eve geldikten sonra kusma ve baş ağrısı sonucu rahatsızlık geçirir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırılır. Bu arada geçirdiği beyin kanaması sonucu yoğun bakım ünitesine alınır. Kanama durmadığı için sıkıntılı durumu devam ediyor. Ameliyat edilip edilmemesi için doktorlar henüz bir karar vermiş değiller.
Etem Atasoy daha önce Ankara’da böbrek yetmezliği sonucu Ankara Başkent Hastanesi’nde yatarken TFFHGD Başkanvekili Ahmet Şahin ile birlikte ziyaret etmiş ve geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştuk.

İLK DÜDÜĞÜ ETEM ATASOY ASMIŞTI!

Hakemlik tarihinde çok hakemin düdük astığını biliyoruz. Tarihte ilk düdüğü İlk düdüğü, 1992'de Etem Atasoy astı. Dönemin 'altın düdük ödülü'nü alan Atasoy, 5 Nisan 1992 tarihinde Aydın'ın Samsun'u 2-1 yendiği maçtan sonra MHK ile ters düşmüş ve hakemliği bırakmak zorunda kalmıştı.
Etem Atasoy ağabeyimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor kendisinin biran önce sıkıntılı durumundan çıkmasını arzuluyoruz. Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ