" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.238.189.171
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 2498
Dün Toplam: 4539
Genel Toplam: 16534490
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

G.ANTEP DERNEK BİNASINA KAVUŞTU

Tarih:

13 Mart 2019 Çarşamba 23:48

Okunma:

946

Yorum:

0     Yorum Yaz

G.ANTEP DERNEK BİNASINA KAVUŞTU

G.ANTEP DERNEK BİNASINA KAVUŞTU
12.03.2019 salı akşamı saat 18:00 de TFFHGD GAZİANTEP Şubesi Saip Konukoğlu Binası açılış töreni gerçekleştirildi. Açılışa Gaziantep Valisi Davut GÜL, TFFHGD Genel Merkez Başkanı  Abdurahman Arıcı, Bölgesel Kurul Üyesi Ziya ÇETİN,ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir, TÜFAD Başkanı İsmet Savcılıoğlu,Gaziantep  Futbol il Temsilcisi .Vahdettin BALSU, TFFHGD Genel Merkez Denetleme Kurul Başkanı A.Kadir GÜVEN,7.Bölge TFFHGD Bölge Sorumlusu Hüdaverdi SAVCI, Hatay İl hakem kurulu ve dernek başkanları Erdal ORMAN, Sezai DAMDELEN ,Kilis il Hakem kurulu  Başkanı İdris DAĞLI , dernek başkanı Erdal DELİHACIOĞLU Osmaniye Dernek Başkanı Serttaş ÜĞLÜ ve yönetimi, TÜMSAD Başkanı Vakif DEMİR İHK Başkanı Ahmet TAŞKIN ve yönetimi 7.Bölgede yer alan Federasyon Temsilcileri Amatör Spor Kulüp yöneticileri,Duayen isim Ziya TÜRMEN,Hakem Gözlemciler  ve Merhum Saip Konukoğlu'nun ailesi   ve Şehit Hakemlerin aileleri katıldı.
TFFHGD Gaziantep Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ, 3 Dönemdir  Başkanlığını yaptığım  Derneğimiz de  bir çok etkinliklere ve faaliyetlere imza attık, ancak 1989 yılından buyana kendimize  ait bina sıkıntımızı  çözmek bu dönem  tek önceliğimiz oldu.Bu konuda bizlere gerekli desteği  sağlayan Gaziantep  B.Bld.Başkanımız Sayın Fatma ŞAHİN 'e ve Genel Merkez  Başkanımız Sayın Dr .Abdurrahman ARICI'ya  çok teşekkür ederiz dedi.
Bölgesel Kurul Üyesi Ziya Çetin; MHK Başkanı Sabri ÇELİK ve Bölge Sorumlusu Hakan SİVRİSERVİ nin selamlarını iletip hayırlı uğurlu olsun dileklerini paylaştı.
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI ise Şube başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ  yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür edip yeni yapılan binanın Gaziantep Hakemliğine katkı sağlayacağını dile getirdi. Konuşmalardan sonra TFFHGD GAZİANTEP ŞUBESİ SAİP KONUKOĞLU Binasının açılışı yapıldı.
Dernek başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ protokole binalarla ilgili bilgi verirken Dernek idari bina ya Gaziantep Sporuna ve Hakemliğine yıllarca hizmet etmiş Merhum Sayın.Saip KONUKOĞLU’nun ismini, Toplantı Salonuna ise 1995 yılında trafik kazasında  vefat eden Hakemlerin ismini verdiklerini dile getirdi.
Açılış Sonrası Gaziantep Valisi Davut GÜL ‘e TFFHGD Gaziantep şubesi adına Dr. Abdurrahman ARICI’ nın Hediye ve Ömer Tevfik ÖZKOÇ'un Forma takdimi oldu.Daha sonra tüm misafirler kokteyle geçip hoş sohbet gerçekleştirdi.
 
Fotoğrafları görmek için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ