" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.207.108.191
Online Ziyaretçi: 29
Bugün Toplam: 5066
Dün Toplam: 8925
Genel Toplam: 18730099
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GAZİANTEP 2019-2020 SEZONUNA HIZLI GİRDİ

Tarih:

27 Eylül 2019 Cuma 23:52

Okunma:

787

Yorum:

0     Yorum Yaz

GAZİANTEP 2019-2020 SEZONUNA HIZLI GİRDİ

GAZİANTEP 2019-2020 SEZONUNA HIZLI GİRDİ
TFFHGD Gaziantep Şubesi ile Gaziantep İl Hakem Kurulu  işbirliği içinde 2019-2020 futbol sezonunun açılışını gerçekleştirdi.

Hasan Doğan tesislerinde gerçekleştirilen açılışa Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve 7. Bölge Sorumlusu Murat ILGAZ, 7. Bölge Bölgesel Hakem Kurul Üyesi Ziya ÇETİN, Gaziantep ASKF Başkanı Abdülkadir GÖZEGİR, İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf YILMAZ ve kurul üyeleri, TFFHGD Gaziantep Şubesi Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ ve üyeleri, Gaziantep Futbol İl Temsilcisi Vahdet BALSU, Saha Komiserleri Başkanı Ali KÖMÜRCÜ, Tüm Spor Adamları Gaziantep Şube Başkanı Vakıf DEMİR ile birlikte spor camiasının eski yöneticilerinden Ziya TÜRKMEN, Yavuz SÖKMEN, Settar KONUKOĞLU ve Gaziantep Hakem ve Gözlemcilerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan sezon açılışında Gaziantep TFFHGD Gaziantep Şubesi Başkanı Ömer Tevfik ÖZKOÇ ile İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf YILMAZ sezon açılışı konuşmalarını yaptı.

Daha sonra ASFK Başkanı Abdülkadir GÖZEGİR’İN konuşmalarından sonra MHK Kurulu 7. Bölge Sorumlusu Murat ILGAZ, bir konuşma yaptı ve şunları söyledi; Öncelikle yeni sezonun tüm futbol ailesine hayırlı olmasını diliyorum. Gaziantep önem verdiğimiz ve hakemlik potansiyelinin olduğu bir il. Hakemlerimiz kendilerine çok iyi bakmaları lazım. Rakipleriniz çok ancak sizler MHK’nın hakemler için almış olduğu kriterleri yerine getirdiği ve çok çalıştığınız zaman hak ettiğiniz yerlere geleceksiniz. Bizler herkesi mercek altına aldık. Herkes takip ediliyor. Hak eden hak ettiği yere gelecektir. Herkese başarılar diyorum dedi.
Konuşmalarının ardından fotoğraf çekimi yapılarak katılımcılar ile birlikte kokteyle geçildi.
Ayrıca Hakemlerin malzeme sponsoru olan Gazi Akademi Spor'a TFFHGD Gaziantep Şubesinin plaketini Murat ILGAZ Takdim edip Hakemler adına katkılarından dolayı teşekkür etti.

MİNİ YORUM

Gaziantep gerçektende hakemlik potansiyeli yüksek illerden biri. İHK Başkanlığına genç birisi olan Yusuf Yılmaz getirildi. Ziya Çetin burada ve deneyimli. TFFHGD Gaziantep şube Başkanı Ömer Teyfik Özkoç kendini hakemliğe adamış birisi. Göreve geldiği günden itibaren güzel çalışmalara imza atıyor. Sürekli etkinlik ve aktiviteler ile hakemlerin morallerini yüksek tutmaya çalışıyor. Genel merkez yönetiminde ağabey konumunda Abdülkadir Güven var.  Hep diyoruz ya; Dernek- İHK –BHK ve MHK dörtgenini iyi işleyen iller kazanıyor. Murat Ilgaz artık deneyimli bir komite üyesi konumunda. İyi hakemi gördüğünde bir yerlere getirme konusunda hiç tereddüt etmez. Bu kadar iyi işleyen çarkın olduğu yerde başarı yakalanamaz ise hakemler kendilerinde aramalı diye düşünüyorum.
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
  

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ