" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 2682
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965787
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL BAŞKAN KOKART TAKTI

Tarih:

12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:07

Okunma:

1169

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL BAŞKAN KOKART TAKTI

GENEL BAŞKAN KOKART TAKTI
Kastamonu’da bu sene 4.cüsü yapılan kurumlar arası futbol turnuvası yapılan muhteşem final ile sona erdi. Final müsabakasını TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı’da izledi.

TFFHGD Kastamonu şubesi bir taşla iki kuşu birden vurdu. Geleneksel olarak her yıl yapılan kurumlararası futbol turnuvası finaline genel başkan Dr. Abdurrahman Arıcı’yı davet ettiler.   Genel başkan gelmişken bir de kokart töreni patlattılar.

Etkinliklere başkan Arıcı, eşi ve bölge sorumlusu Abdullah Ayar’da iştirak etti.

Kurumlar arası bahar futbol turnuvası saha da oynanırken kokart takma merasimi ise Gölköy Yaşam Resort Otel’de kahvaltıda gerçekleşti.

Burada bir konuşma yapan Başkan Arıcı, sporun insanları daha yakınlaştırdığını, sosyal sorumluluk anlayışı içinde hareket eden TFFHGD Kastamonu şubesi Başkanı Bilal kurt ve arkadaşlarına teşekkür etti. Anadolu’da bazı derneklerden daha iyi imkanlara sahip olduğunu ve bunun iyi işlenerek buradan çok daha iyi hakemlerin çıkması gerektiğini vurguladı.

Kahvaltıdan sonra ASKF ve Dernek merkezi gezildi. Kastamonulu hakemler genel başkanlarını kendi illerinde görmekten son derece mutlu olduklarını söylediler.

Fotoğraflar için tıklayınız..
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ