" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.238.189.171
Online Ziyaretçi: 15
Bugün Toplam: 2527
Dün Toplam: 4539
Genel Toplam: 16534519
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GENEL MERKEZ BAŞKANINA SAHİP ÇIKTI

Tarih:

06 Mart 2019 Çarşamba 01:01

Okunma:

1567

Yorum:

0     Yorum Yaz

GENEL MERKEZ BAŞKANINA SAHİP ÇIKTI

GENEL MERKEZ BAŞKANINA SAHİP ÇIKTI
TFFHGD Genel merkez yönetim kurulu üyeleri yayımladığı bir duyuru ile Genel Başkan Dr. Abdurrahman Arıcı’ya yapılan olumsuz  haberler karşısında başkanlarına sahip çıktılar ve her zaman yanında olacaklarını ifade ettiler.
Genel Merkez duyurusu şöyle;

Futbol kamuoyuna duyuru:

Geçtiğimiz haftadan bugüne kadar bazı yazılı yayın organlarında  sayın genel başkanımızı hedef alarak , görev yaptığı Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanlığı ve TFFHGD Genel Başkanlığı kurumlarını yıpratmak amacıyla maksadını aşan haberler yapılmaktadır. Oysa ki bahsi geçen bu söylemlerin yapılan hukuki yaptırımlara rağmen , haber niteliğini yitirmiş olması ve hala yeni habermiş gibi kamuoyuna servis edilmesi art niyetli davranışın göstergesi olmaktadır. Kişiliği ve duruşu ile konumu ne olursa olsun önceliği her daim kurumsal kimliğe sahip olan, ayrıca her zaman hakem camiasının  haklarını hak ve hukuk içinde savunan seçilmiş sayın genel başkanımız Dr. Abdurahman ARICI’nın yanında olacağımızı bilinmesini istiyor yapılan bu sanal haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

TFFHGD YÖNETİM KURULU 

Etiketler:

YORUMLAR

Ender Beki̇r Eryılmaz
Her daim Genel başkanımızın yanındayız. Meyvesi olan ağaç daima taşlanır ancak Tabir caizse kervan yoluna emin adımlarla devam eder.
06 Mart 2019 Çarşamba 20:47
İbrahim öztürk
Sayın Genel Başkanımıza yapılan bu yalan yanlış asılsız sanal haberleri şiddetle kınıyorum. Baskanimizin yanındayız ona güvenimiz ve desteğimiz her zaman tamdır.
06 Mart 2019 Çarşamba 12:55

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ