" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 6577
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18394664
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

GİRESUN'DA İFTAR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ!

Tarih:

28 Mayıs 2019 Salı 23:49

Okunma:

769

Yorum:

0     Yorum Yaz

GİRESUN'DA İFTAR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ!

GİRESUN'DA İFTAR ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ!
TFFHGD Giresun Şubesi geleneksel iftar yemeğini Ada restaurant'ta verdi ve 105 kişi katıldı.
Katılanlar arasında MHK üyesi Hamza Mısır’da vardı.

Kimler Katıldı?

Giresun şubesi son yılların en görkemli iftar yemeğini verdi. Yemeğe Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, MHK üyesi Hamza Mısır, Trabzon Şube Başkanı İsmail Köse, Spor il müd. Hasan Bulut ve şb. Müdürleri, Giresun ASFK Başkanı Sinan Işık Tüfat Baş. Hasan Ali Tek ve yönetim kurulu üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı, İHK Başkanı Cezmi Öztürk, Dernek Başkanı Hasbi Dede yönetim kurulu, hakemler ve gözlemciler katıldı.
Mübarek günde konuşmacılar birlik ve beraberlik mesajı verdiler. İHK ve Dernek MHK üyesi Hamza Mısır’ın böyle bir günde yanlarında olmasından dolayı son derece memnun oldular.
Hamza Mısır, özellikle bayan hakemlerle çok ilgilendi ve kadın hakemlerin sayısının artması Türk hakemliğine katkı sunacağını söyledi ve konuşmasını şöyle sürdürdü;  " MHK başkanımız Sabri Çelik ve kurulun hepinize selamlarını getirdim. Hepinizin birer yönetici olmasını istiyoruz. Mazeret aramadan önce kendimize dürüst olmalıyız. İletişim kuracağız ve Giresun hakemliğini layık olduğu yere taşıyacağız. Zeki ve akıllı olalım.Sabır, başarının temel taşlarından birisidir unutmayın. Güvenilir olalım, dürüst olalım. Hayallere giden yol kendine güvenden başlar. Önce sizler kendinize inanacaksınız zamanla toplum size inanır. Göreve geldiğimizde koşu sorunu olan ve bu nedenle bölgede alt seviyelerde kalan Giresun hakemliği 3.5 aylık dönemde büyük bir aşama yaptı. Bu moral ve kararlılık Giresun'u hak ettiği yere taşıyacaktır' dedi.
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ