" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 4
Bugün Toplam: 6757
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18394843
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKAN AKNAM YAŞAMINI YİTİRDİ

Tarih:

27 Aralık 2019 Cuma 22:21

Okunma:

1369

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKAN AKNAM YAŞAMINI YİTİRDİ

HAKAN AKNAM YAŞAMINI YİTİRDİ
İstanbul Bölgesi Klasman Gözlemcilerinden Emekli Deniz Astsubay Hakan Aknam (58) 27 Aralık 2019 Cuma günü Çanakkale’de geçirdiği beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdi.

Edindiğimiz bilgilere göre ; Hakan Aknam, Çanakkale’deki evinden kiracısını çıkarır. Eve Doğalgaz tesisatlarını çektirir ve balkonu da restorasyon yapmaya karar verir. Fakat daha sonra kendisine açılan telefonlara cevap vermez. Eşi eski kiracısını arar ve Hakan Aknam’a ulaşamadığını ve merak ettiğini söyler. Eski kiracısı eve gittiğinde kapının içeriden kilitli olduğunu görür ve bir çilingir çağrılır takriben 40 dakika açma işlemiyle uğraşılır. Kapı açılıp içeri gittiğinde yatağında yatmış cansız bir vaziyette bulunur.

Merhum Hakan Aknam hakem camiası tarafından sevilen ve her zaman güleryüzlü biri olarak tanınır. Bizim de hem mahalleden hem de hakemlikten arkadaşımız. Böyle üzücü haber yapmak için parmaklarımız düğümlendi elimiz klavyeye zor gitti. Normalde 3 dakikada yaptığımız haberi uzun dakikalara sığdırdık. Zor bir durum bizim içinde. Sevdiğiniz bir arkadaşınızı kaybetmek.

Merhumun Hakan Aknam’ın cenazesi 28 Aralık cumartesi günü Okmeydanı Halil Rıfat Paşa Mah. Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip kaldırılacaktır. 

Bu güzel insana Allah’tan rahmet kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. 

Etiketler:

YORUMLAR

ali uluyol
sevgili arkadaşım dostum Hakan Aknam ın vefatına çok üzüldüm.İstanbul da beraber hakemlik yapmıştık.mekanı cennet olsun allah rahmetiyle muamele eylesin yakınlarına sabırlar versin cenab ı HAK
28 Aralık 2019 Cumartesi 10:59
Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Yakınlarına sabırlar diliyorum.
27 Aralık 2019 Cuma 23:49

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ