" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 4834
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414719
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(ANKARA)

Tarih:

13 Şubat 2018 Salı 01:03

Okunma:

2946

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(ANKARA)

HAKEM DERNEKLERİ KALELERİ(ANKARA)
Biz TFFHGD illerin şubelerini birer kale,  başkanlarını kale komutanı.. yönetim kurulu üyelerinin hepsini birer cengaver olarak görüyoruz. Hakemlerin eğitimlerini, sosyal olma durumlarını, İHK’ların toplanacağı yerleri TFF vermesi gerekirken bunları dernekler üstleniyor. Bu ulvi görevi yerine getirmeye çalışan şubeleri tanıtma kararı aldık.
Şubelerimiz bu sayfalarda yer almak istiyorlar ise Ercan Durna ile iletişime geçmeleri önemli rica olunur.
                                         
 
Ali Uluyol: Başkan:


Emekli Hava Astsubayı.  
55 yaşında. 20 yıl hakemlik hayatında,1 Yılı C Yan, 4 Yıl C, 6 Yıl B, 7 Yıl Süper Lig Hakemliği Ayrıca   Ankara İHK Başkanlığı,  İl Gözlemci Kurul Başkanlığı, MHK  1.Yedek Üyeliği, Futbol Federasyonu Eğitim  Komisyon Üyeliği, Süper Lig   Temsilci ve Gözlemciliği.Şuan itibariyle il gözlemcisi.
Ankara’da Yelken Plaza İşletme müdürlüğü yapan Uluyol, evli ve 2 çocuk babası.
 
Soner Maraş:Başkan Vekili.


37 yaşında. 18 yıldır hakemlik yapıyor. 16 yıldır klasmanlarda görev yaptı.  2 yıl C klasman hakemliği yaptı. 11 yıl klasman yrd kadrosunda bulundu. Bir dönem Süper Lig yardımcı kadrosunda bulundu. 2 yıldır A klasman yardımcı hakem kadrosunda. Gayri menkul ve yatırım işiyle uğraşıyor.

Ertuğrul Telli: Genel Sekreter.


1962 İzmir doğumlu, Emekli Astsubay, 2 yıl il hakemliği, 15 yıl klasman hakemliği, 5 yıl il gözlemciliği yaptı. Halen il gözlemcisi.

Ali Yıldız: Sayman.

1965 Giresun/Bulancak doğumlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Emekli Subay. Süper Lig Yardımcı Hakemlikte dahil olmak üzere çeşitli klasmanlarda 18 yıl hakemlik yaptı.
İl Gözlemcisi. Özel bir şirkette Koordinatör olarak çalışıyor.
 
Dilaver Yar:Üye.


01.06.1964 Çanakkale Biga doğumlu. Hakemliğe 1985 yılında başladı ve kesintisiz olarak 16 yıl görev yaptı. 2001 yılından itibaren 17 yıldır gözlemcilik yapmaktadır. Bu süre zarfında oluşturan Gözlemci kurullarında il gözlemci kurulu üyeliği ve başkanlığı yaptı. Bölgesel ve il bazında; hakem ve gözlemci eğitici sertifikalarına sahip. Halen Gazi Üniversitesinde görev yapmaktadır.

Savaş Yücel:(Üye)


1964 doğumlu. Emekli astsubay. 3 yılı klasman olmak üzere 8 yıl hakemlik, 8 yıl il gözlemciliği yaptı. Şu an il gözlemcisi olarak görev yapmaktadır.  


Hüseyin Karaca: Üye.  

1975 Tunceli Doğumlu. Gazi İ.İ.B.Fakültesi Kamu Yönetimi Mezunu. Faal Futbol İl Hakemi ve Futsal Hakemi. Toplam 20 yıldır camianın içinde. Kamuda Mali İşler Müdürü olarak görev yapıyor. Evli e iki çocuk babası
 
 
 
  

Etiketler:

YORUMLAR

Merve
Su iki yorumda ki de aynı kişi ıp bulundu öyle bir söz yok neden taktın bu kadar anlamadık adam gibi ismini ver bakalım ayrıca Ali Uluyol gibi insanla çalış daha ne istersin
19 Şubat 2018 Pazartesi 20:26
ahmet güner
SAYIN EDİTÖR LÜTFEN YAYINLARSANIZ SEVİNİRİZ İLK ÖNCE YENİ YÖNETİMİ TEBRİK EDİYORUZ ANCAK SAYIN YÖNETİCİLER SEÇİM ÖNCESİ HAKEM VE GÖZLEMCİLERE SEÇİM VAETLERİNDE BULUNMUŞLARDIR TÜM İL HAKEMİ VE GÖZLEMCİLERE ELBİSE SÖZÜ AMA SÖZDEN ŞUAN BAHSEDEN YOK BEKLİYORUZ.
13 Şubat 2018 Salı 11:23
hakem
mavi kokart yöneticileri malesef şuan yönetimde yıllarca hakemlerimize olur olmaz haber yapanlar şimdi birşey olmamış gibiler yaxzık oldu ankaramıza bşirde seçim günü kürsüde ali uluyol il hakem ve gözlemcilere elbise sözünü umarım unutmaz takipcisi olacağız.
13 Şubat 2018 Salı 11:19

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ