" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.94.202.88
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 1276
Dün Toplam: 7547
Genel Toplam: 16877506
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAMZA MISIR KARADENİZ'DEN SESLENDİ!

Tarih:

25 Şubat 2019 Pazartesi 20:50

Okunma:

2291

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAMZA MISIR KARADENİZ'DEN SESLENDİ!

HAMZA MISIR KARADENİZ'DEN SESLENDİ!
MHK'de 6.Bölge sorumlusu olarak görevlendirilen Hamza Mısır, ilk toplantısını Trabzon’da gerçekleştirdi daha sonra Rizeli hakemlerle buluştu.

Mısır,  bu iki ilde çok kısa ve net cevaplar verdi ve hakem camiasına hayırlı olsun derken şu sözleri sarf etti; "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Durursak ilerleyemeyiz. Çok çalışacağız ve bu bölgeden klasmanlara hakem ve gözlemci taşıyacağız’ ‘ Herkesi kucaklamaya geldik. İşini iyi yapanlarla, hakemliği geliştirenlerle birlikte yürüyeceğiz" dedi.

Bu kurul Türk hakemliğini ayağa kaldıracak
MHK üyesi Hamza Mısır, Sabri Çelik başkanlığında oluşturulan MHK'ye övgüde bulanarak "Yıllarca bu camianın içerisinde başarılı çalışmalara imza attılar. Başta Sabri Çelik olmak üzere, Mustafa Çulçu, Muhittin Boşat, Ünsal Çimen, Kamil Abitoğlu, Hakan Sivriservi, Ferhat Gündoğdu ve Nihat Mızrak ile Türk hakemliği ayağa kalkacaktır. Bütün kulüpler ve kamuoyu bu ekibe güvenebilir" dedi.
 
Burası Trabzon MHK üyesi ile bir salonda buluşuyorlar. Geniş çaplı bir toplantı ve sıcak bir ortam. TÜM TRABZON BASINI ORADA VE HABER SAYFALARINDA MANŞETLERDE.
Bunu yaratanlar ; Trabzon hakem camiası..

Burası Rize:Bir lokantada buluşuyorlar ve öylesine bir buluşma. Hiç de sıcak bir ortam değil.

Türkiye’de siyaset ve ticarette hep ilk sırada olan Rizeliler ne yazık ki Rize ili olarak(kişi odaklı değil)  hakem camiasında aynı başarıyı gösteremiyorlar. İlk buluşma Hamza Mısır’ın zamanı da olmasa mutlaka sıcak bir ortamda dernekte yada bir salonda hakem camiası ile buluşmalıydı bir lokantada değil. Bu Hamza mısır’ın değil Rize İHK ve Rize Derneğinin zaafıdır. Ayrıca RİZE BASINININ HABERİ BİLE YOK.

Etiketler:

YORUMLAR

Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
SAYIN MISIR HOCAMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM.ANCAK ÇOK BÜYÜK (SİYASETÇİLER GİBİ)VAADLERDE BULUNMAMASINI ÖNERİRİM.ÇÜNKÜ ÖNLERİNDE UZUN BİR SÜRE YOK.YAPABİLECEKLERİ KADAR ÜMİT VERMELİDİR.1972 DEN BERİ BU CAMİADAYIM;ÖNERİME KULAK VERMESİNİ DİLERİM.SAYGILAR.
26 Şubat 2019 Salı 14:52

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ