" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 9255
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326702
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ'ÜN YÜKSELEN GRAFİĞİ

Tarih:

06 Şubat 2019 Çarşamba 20:35

Okunma:

1483

Yorum:

0     Yorum Yaz

İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ'ÜN YÜKSELEN GRAFİĞİ

İBRAHİM ALPER GÜMÜŞ'ÜN YÜKSELEN GRAFİĞİ
İster tatil için, ister iş için, isterse maç için gittiğiniz yerlerde kalacağınız otel son derece önemlidir.
Herkes yaşamın stresinden, hayatını geçirdiği mekanlardan biraz uzaklaşmak ister. Hele de hakem olarak maça çıkacaksanız
Otelde geçirecekleri vakti ev rahatlığında olması gerekir.

Hakemler sadece otellere sadece uyumak için gitmez. Otel içerisinde maç ortamından uzaklaşmak için vakit geçirmek istediklerinde güzel bir lobi arayışına girerler.
Camiamızdan mutlaka bir konukları geldiğinde onu ağırlayabilecekleri bir lobi olmalı. Bir otelin lüks kategorisinde değerlendirebilmemiz için de kişileri rahat ettirebilecek, şık bir lobi bulunmalı.
Otellerin mutfakları günlük hayatta da çoğu insanın ilk tercihi olur. Gerek lezzetli yemekleri, gerekse çeşitliliği açısından otellerin restoranları her zaman ilgi görür.

İyi de buralarda mutlaka tanıdıklar da olmalı. Mesela otelde yer olmadığında aradığınızda sizlere anında yer bulmalı.
Konya’da camiamızdan işte böyle birisi var; İbrahim Alper Gümüş

İbrahim Alper Gümüş, Ramada Plaza by Wyndham Konya bünyesinde Grup satış müdürü olarak görev yapan Bölgesel Gözlemci İbrahim Alper Gümüş Satış Müdürlüğü görevine getirildi.

Hep söylüyorum hep yazıyorum. Bizim camiamız büyük bir camia.. Uzayan kol bizden olsun.

İbrahim Alper Gümüş Kimdir?

2004 Yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Lisans ve 2018 Yılında Kütahya Dıumlupınar Üniversitesi Tezli Yüksek Lisans bölümünden mezun olan İbrahim Alper Gümüş, Profesyonel hayata Ramada Plaza By Wyndham Konya’da  Satış& Pazarlama departmanında Grup Satış Yetkilisi olarak başladı. Ardından sırasıyla, Grup Satış Müdürü, Satış & Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak devam etti, bundan sonra görevine açılıştan itibaren görev yaptığı Ramada Plaza By Wyndham Konya’da ‘’Satış Müdürü’’ olarak devam edecektir.
 Ramada Plaza By Wyndham Konya Satış Müdürü İbrahim Alper Gümüş, “2016 Ağustos ayında hizmete giren otelimiz, açıldığı günden bu yana çok kısa sürede; düğün, kına, mezuniyet, takım konaklaması, kongre ve sempozyum organizasyonu, ünlü konuk ağırlaması, konser programları ile bugüne kadar bu kadar kısa sürede başarılmamış bir başarıya imza attı.
İbrahim Alper Gümüş  şunları söyledi; Gelişime odaklı tasarım ve çözümler üretip misafirlerinin hayallerinde ve yaşamlarında fark yaratan ve Konya’da en çok sevilen beğenilen yöresel anlayış ve hizmet yaklaşımı, Türkiye’de markamızdan bahsettiren çok değerli bir otel olma hedefi içerisindedir. Şehir otelciliğine yeni heyecanlar ve fark getirmeliyiz düşüncesiyle kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. ‘Yeni görevimle beraber şahsım ve ekibim daha nice güzel işlere hep beraber imza atacağız” dedi.
Gümüş otellerinin her zaman hakem camiasına kapılarının açık olduğunu ifade etti.
 
 
 
 
  

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ