" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 2824
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965929
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI!

Tarih:

04 Mayıs 2018 Cuma 22:58

Okunma:

1998

Yorum:

0     Yorum Yaz

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI!

İDDİALAR ASILSIZ ÇIKTI!
Trabzonspor’un eski Başkanı Hacıosmanoğlu’nun suç duyurusu üzerine eski MHK Başkanı ve Süper Lig hakemlerinin de bulunduğu 20 kişiyi mercek altına alınmıştı.
Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu iki sene önce İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na suç duyurusunda bulundu. Futboldaki FETÖ bağlantısına dikkat çeken Hacıosmanoğlu, verdiği isimler hakkında soruşturma başlatılmasını ve araştırma yapılmasını talep etmişti..

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından araştırılan hakemler hakkında karar verildi ve kovuşturmaya yer olmadığına dair karar çıktı.

Edindiğimiz bilgilere göre; Üzerlerine atılan iddiaların asılsız çıkması  nedeniyle uzun bir süre huzursuz olan bu kişiler İbrahim Hacıosmanoğlu mahkemeye verecekleri yönünde..

Etiketler:

YORUMLAR

Ahmet Durmaz
Görünen o ki Erdem Iren doğrudan, Kuddusi Müftüoğlu da dolaylı olarak hain örgüt ile irtibat kurmuş. Diğerleri tahmin ettiğimiz gibi tertemiz. Basta hakemin sesi olmak üzere hakem camiasına destek veren mağdurların ve mazlumlarin dostu olan herkese teşekkürler. Hakemin sesini yaşatmak için irili ufaklı gönlümüzden ne koparsa; tüm hakem ve gözlemcilerin bağışları önemli bence. Yarınlarda sesimizi duyuracak başka bir platform bulamayabiliriz.
05 Mayıs 2018 Cumartesi 11:18

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ